המחזמר צ'פלין סחף את הקהל בפרימיירה בתאטרון חיפה

אמש התקיימה הבכורה החגיגית של המחזמר "צ'פלין", אשר כבש את ברודוויי ומופיע לראשונה בגרסה ישראלית, בתיאטרון חיפה בשיתוף תיאטרון תל אביב.

שחקני המחזמר צ'אפלין בתאטרון חיפה בערב הפרימיירה (צילום: ירון כרמי)
שחקני המחזמר צ'אפלין בתאטרון חיפה בערב הפרימיירה (צילום: ירון כרמי)

"צ'פלין", שזכה עד כה לשלל ביקורות טובות, הוא מחזמר ססגוני, צעיר, חצוף ווירטואוזי על גדול אנשי הקולנוע מאז ומעולם, צ'רלי צפלין. האיש שהמציא את ה"נווד האילם" היה אדם שאפתן ושנוי במחלוקת, גאון מול המצלמות, שתלטן במערכות יחסיו ומניפולטור קיצוני של זהותו.

ניצה בן צבי – מנכ"לית תאטרון חיפה

אולם הכניסה של תיאטרון חיפה הזכיר אמש אולם נשפים משנות ה-20 כאשר עשרות השחקנים, הזמרים, הרקדנים והתזמורת החיה של "צ'פלין" הציגו את מופע הבכורה החיפאי של המחזמר של תיאטרון חיפה ותאטרון ת"א. במחזמר, בבימויו של שוקי וגנר (שאף חגג אמש יומהולדת), משתתפים שלל כוכבים וביניהם ירון ברובינסקי, מיקי קם, דפנה דקל, טלי אורן, עפרי ביטרמן אבי גרייניק ועוד.

שחקני המחזמר צ'אפלין בתאטרון חיפה בערב הפרימיירה (צילום: יואב איתיאל)
שחקני המחזמר צ'אפלין בתאטרון חיפה בערב הפרימיירה (צילום: יואב איתיאל)

אודות צ'ארלי צ'אפלין
צ'פלין הוא האיש שהמציא את ה"נווד האילם" היה אדם שאפתן ושנוי במחלוקת, גאון מול המצלמות, שתלטן במערכות יחסיו ומניפולטור קיצוני של זהותו המחזמר מתאר את העולם הקסום שיצר עבור האנושות היווה פיצוי לחייו – ילדותו הענייה, יחסיו המורכבים עם נשים, תהילת העולם בה זכה כגאון קולנועי, גירושו מאמריקה באשמת בגידה והחזרה המפוארת לקבלת פרס האוסקר.

האורחים הרבים נותרו ברחבת התיאטרון לאחר סיום המופע כדי לפרגן לצוות התיאטרון ומשתתפי המחזמר על המחזמר המרשים.
צפו בראיונות אשר קיימנו באירוע שהתקיים לאחר ההופעה:

מיקי קם בראיון לחי פה – המחזמר צ'אפלין

הרב דובי חיון בראיון לחי פה – המחזמר צ'אפלין

עופרי ביטרמן ועמית דבורה בתפקיד צ'אפלין בראיון לחי פה

הראל גרינפלד ועמית דבורה בראיון לחי פה

הגיעו לאירוע החגיגי:
ראש העיר ד"ר עינת קליש רותם עם בן זוגה המהנדס ואיש העסקים בועז קליש, סגנה ויו"ר הדירקטוריון של תיאטרון חיפה הרב דב חיון, מנכ"לית התיאטרון ניצה בן צבי, המנהל האמנותי משה נאור, מאור מימון מנכ"ל תיאטרון תל אביב, ראש העיר לשעבר יונה יהב שהגיע מלווה ברעייתו ובתם, היו"ר הקודם של דירקטוריון התיאטרון ישראל סביון ורעייתו, שחקני התיאטרון שהגיעו לפרגן לקולגות- השחקנית זוכת הפרסים אסי לוי שמככבת בהצגת התיאטרון "של מי החיים האלה" והשחקן העולה שון מונגוזה שמשחק בהצגה לצדה, משה דץ שהגיע להצגה יחד עם אחיו עו"ד ליאור כץ, הבמאי איציק ווינגרטן, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך סיגל ציוני, כתב ערוץ 20 אלירן טל, תמי ברק חברת מועצת העיר חיפה וכן חברה בהנהלת התיאטרון ועוד.

"צ'פלין" מוצג בימים אלה בתיאטרון חיפה וברחבי הארץ

לא ניתן להגיב