חברי "כחול לבן" בסיור במפרץ חיפה: "נוציא את המפעלים המזהמים מהאזור"

כחול לבן בסיור במפרץ חיפה (צילום: יח"צ)

חברי מפלגת "כחול לבן" רא"ל (מיל') בוגי יעלון וח"כ מיקי חיימוביץ׳ סיירו הבוקר (שני 29/7/19) יחד עם  חברי הכנסת עידן רול, גדי יברקן, אורנה ברביבאי, אורית פרקש הכהן, מיכאל ביטון, עפר שלח ואסף זמיר במפרץ חיפה באזור המפעלים המזהמים.

רא"ל (מיל') ח"כ בוגי יעלון אמר בסיור: "לא יתכן שקרוב למיליון איש יחיו לצד מפעלים פטרוכימיים. חייבים לפנות את המפעלים המזהמים. ממשלת ישראל הייתה צריכה לקבל החלטה ממזמן בתכנית רב שנתית, אבל נתניהו דואג לנתניהו ולא לאזרח. העוול זועק לשמיים, אנשים מתים כאן במפרץ חיפה. אנחנו בסיעת כחול לבן התחייבנו במצע – נוציא את המפעלים המזהמים מהאזור".

ח"כ מיקי חיימוביץ' אמרה: "המאבק נגד זיהום האוויר כאן הוא מאבק של קטנים מול ענקים. גורמים אינטרסנטיים ודורסניים מול האזרחים שמופקרים לחלות ולמות. אנחנו מתייצבים כאן היום בכוח גדול אל מול הנושא הזה, כמפלגת שלטון לעתיד, ומתחייבים לשים את תושבי מפרץ חיפה בראש סדר העדיפויות. ממשלת ישראל כשלה והפקירה את בריאותם של תושבי האזור. אנחנו לא ניתן לזה להימשך. יש להוציא את התעשייה המזהמת ממפרץ חיפה".

כחול לבן בסיור במפרץ חיפה (צילום: יח"צ)
4 תגובות
 1. עידן אמר/ה

  כל הכבוד, אני איתם למרות שלא מצביע שמאל

  1. אורן אמר/ה

   אבל הם לא שמאל בשום צורה. לקרוא להם שמאל זו סתם תעמולת בחירות זולה. הם ימין בטחוני מובהק ומקדמים כלכלה ליברלית-קפיטליסטית לא דורסנית שזה גם ימין. ההבדל בינם ובין הליכוד זה מידת הממלכתיות.

 2. אשכנזי אמר/ה

  איפה היה פוגי יעלון כשהיה שר בטחון כושל? אז לא עשה כלום בנידון; עכשיו הוא חזק בהבטחות. אמינות אפס של אדם אפס. ללא נתניהו היה חוזר להיות רפתן בקיבוץ. מעולם לא הגיע לאף השג באזרחות.

 3. ניסנקורן המבטיח אמר/ה

  מרוב הבטחות הם צריכים להשית עוד מיסים בשביל להגדיל את התקציב. 4 אפסים שמסתובבים ומצהירים בלי אחריות.

לא ניתן להגיב