גיוס המוני | שלהבות חב”ד הזדמנות לקחת חלק בפיתוח והקמת מוסד חינוכי יחיד במינו לילדי חיפה


מחנכים לערכים – תורמים למסורת.

שלהבות חב”ד – הזדמנות לקחת חלק בפיתוח והקמת מוסד חינוכי יחיד במינו לילדי חיפה

אתה רוצה להעניק לילדך את החינוך הכי טוב שיש, כי אתה יודע שחינוך איכותי הוא המפתח להצלחה אישית ומקצועית בחיים. לכן אתה מוכן לעשות הכל כדי לשלוח את הילד למסגרת האיכותית ביותר שהולמת את עולם הערכים שלך.

מאות משפחות המתגוררות בחיפה ומעוניינות במסגרת ממלכתית שתקנה לילדיהם חינוך מקצועי שמשלב גם ערכים ומסורת, נאלצו עד היום לוותר על החלום ולהתפשר על מסגרות אחרות. 

מי שהרים את הכפפה הוא הרב יהודה גינזבורג, שליח חב”ד, המוכר לתושבי חיפה כגורם מחבר בין כל המגזרים בדרכי נועם בחיוך ובאהבה לכל אחד, ופועל רבות לטובת הכלל והפרט באזור. הרב יהודה שראה את הצורך בפרוייקט כזה, הרים את הכפפה ופתח בית ספר חדשני הכולל חינוך איכותי עם ערכים ומסורת. חינוך שמתאים ומחבר בין כולם. 

שלהבות חב״ד חיפה – מחנכים לערכים, תורמים למסורת

התגובות הנלהבות מההורים ששלחו את ילדיהם לכיתה הראשונה, מוכיחות יותר מכל את הצורך הגדול בבית ספר מהסוג הזה ואת המענה שהוא נותן ועוד ייתן בעתיד.

עלות ההקמה והתפעול של בית ספר כזה היא גבוהה מאוד. בטווח של שנים ספורות אמור בית הספר לקבל סמל מוסד ובכך להיות זכאי לתקצוב מלא ממשרד החינוך. אולם עד שזה יקרה נדרש בית הספר להיות ממומן באופן פרטי, מימון שמסתכם במליוני שקלים. 

זו ההזדמנות שלך לתרום ולקחת חלק בפרוייקט גדול באמת. תרומה למוסד “שלהבות” תהפוך אותך לשותף בהקמה של מסגרת חינוכית איכותית לילדי חיפה. 

בית ספר זה הוא חלק מפרויקט ‘שלהבות חב”ד’ שעל ידי רשת אהלי יוסף יצחק – בנשיאותו של הרבי מליובאוויטש מלך המשיח.

זו התגשמות נוספת של הבשורה והחזון של הרבי שביקש להביא את האור לכל יהודי באשר הוא ולהשקיע בחינוך ילדי ישראל.

הרבי הבטיח לתורמים לחינוך ילדי ישראל שפע בריאות, ברכה והצלחה. בתרומתכם תבטיחו את ברכותיו של הרבי לכם ולכל משפחתכם – בגשמיות וברוחניות.

לא ניתן להגיב