ירון חנן חבר מועצת העיר חיפה פורש לאחר שלוש קדנציות

ירון חנן (צילום - ירון כרמי)

חבר מועצת העיר חיפה, ירון חנן חבר מסיעת הירוקים הודיע כי הוא פורש ממועצת העיר לאחר שנבחר ב- 3 הקדנציות האחרונות. במקומו תכהן מס’ 5 בסיעה- הילה לאופר.

ירון חנן: “עקב נסיבות אישיות שלשמחתי קשורות לאתגרים חדשים העומדים בפני כעת, אני נאלץ בצער רב לבחור בחירה קשה בין המשך פעילותי במועצה לבין התחלה חדשה בקידום משימותי הבאות. לאור זאת החלטתי שיהיה נכון לפנות עתה את מקומי במועצה לחברה חדשה ומדהימה- הילה לאופר. אני עושה זאת בתחושת סיפוק מהולה בצער על האכזבה שחלק גדול מתומכינו חשים לבטח לנוכח עזיבתי”.

“אני שמח שבתקופת כהונתי רבת השנים זכינו לכמה הצלחות גדולות ובראשן ההצלחה המרשימה של הסיעה שלנו בבחירות האחרונות, שאני אישית מאד גאה בה. לשמחתי הסיעה שלנו תזכה לחיזוק משמעותי בדמותה של הילה לאופר, שכבר כיום באמתחתה זכויות רבות בפעילות חברתית ועשייה רבת משמעות לטובת המטרות המייחדות את הירוקים מאז ומתמיד. בזכות העבודה המסורה של רבים בסיעה הפכנו לאחת הסיעות המשפיעות והמשמעותיות ביותר עבור תושבי העיר. אני מאחל להילה הצלחה מלאה בתפקידה כחברת המועצה ואגיש לה כמובן את כל הסיוע הנדרש כדי שתיכנס במהירות וביעילות לתפקיד החשוב הזה”.

“את פעילותי הציבורית אמשיך הן כיו”ר העמותה הסביבתית העצמאית שלנו והן בנושאים ציבוריים חדשים שאכנס אליהם מן הסתם בהמשך הדרך. אני מאחל לסיעת הירוקים ולכל חברי המועצה הצלחות רבות בעתיד ואני מאמין שעוד תשמעו רבות על הישגי הירוקים בהמשך הדרך. את שאר הדברים שיש לי לומר אמסור בישיבת המועצה הקרובה ב- 23 במאי כשאיפרד מהמועצה”.

אביהו האן, יו”ר הירוקים של חיפה: “מזכירות הירוקים התכנסה היום וקיבלה בצער את הודעת הפרישה של ירון חנן, חבר מרכזי עתיר מעשים והישגים בהנהגת הירוקים ובסיעה שלנו במועצה כבר כמעט שני עשורים. אנו מכבדים את בקשתו של ירון לפרוש ומאחלים לו הצלחה במשימותיו האישיות החדשות. אנו נמשיך להיעזר בירון חנן והוא עוד יתרום רבות לפעילותנו גם לאחר פרישתו. עם זאת אנו שמחים שאת מקומו של ירון תקבל חברתנו לסיעה הילה לאופר. בזכות כניסתה של הילה למועצה סיעתנו תתחדש באשה נהדרת נוספת שתצטרף ליעל שנער, למוטי בליצבלאו ואלי בספסלי המועצה.  כולם יגלו מהר מאד מנהיגה טבעית שכבר הוכיחה עצמה בפעילותה החברתית המבורכת עד היום. לצד ההפסד שנרגיש עם עזיבתו הלא צפויה של ירון, אצלנו הירוקים, כמו תמיד, כל שינוי יביא עימו  די מהר ריענון, הצערה והתחדשות חיובית שתשמר ואף תוסיף לנו כוח בקדנציה הזו ובעתיד. אנו מחזקים את ידיהם של ירון חנן והילה לאופר לנוכח האתגרים העומדים בפניהם ומאמינים כי מטרותיהם האישיות ומטרותינו המשותפות אכן יתגשמו”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.