נשיאת מכללת אורנים, פרופ’ יערה בר און, מסיימת את תפקידה בסוף השנה

פרופ’ בר און הודיעה לוועד המנהל על כוונתה לסיים את תפקידה, לאחר שבע שנים בתפקיד . בשנה האחרונה מתמודדים במכללה עם גרעון תקציבי גדול.

נשיאת מכללת אורנים, פרופ’ יערה בר און. צילום: מעיין ויובל צלמים

יו”ר הוועד המנהל במכללת אורנים, גברי ברגיל:
“ביום חמישי האחרון, 11.4.19 קיים הוועד המנהל ישיבה אשר בה הצגתי לחברי הועד את בקשתה של הנשיאה, פרופסור יערה בר-און, לסיים את תפקידה בסיום תשע”ט. הועד המנהל קיבל בצער רב את בקשתה של הנשיאה, וייערך לאיתור נשיא/ה חדש.
הנשיאה הבטיחה כי תישאר בתפקידה ככל שיידרש על מנת להכניס את הנשיא/ה הבא/ה לתפקיד. כל חברי הוועד נותנים גיבוי מלא להנהלה בראשותה של הנשיאה, במשימות המורכבות שלפניה – הכנת שנת הלימודים תש”פ, תכנון אקדמי עתידי הכולל שינוי מבני והערכות למיזוג מכללות ולמעבר לות”ת.
הועד מודע למאמץ הרב נוכח הקיצוץ התקציבי הרב-שנתי שהשית משרד החינוך על המכללות לחינוך , והוא סמוך ובטוח כי אל מול האתגרים הגדולים שלפנינו, תפלס המכללה, המצטיינת בהישגים אקדמיים ופדגוגיים מרשימים וזוכה לשבחים בפי כל, דרך חדשה.

מכללת אורנים (צילום: גיל שפירא)
מכללת אורנים (צילום: גיל שפירא)

גירעון תקציבי גדול

יש לציין כי לפני כחודש פרופ’ בר און הודיעה על כוונתה להתפטר מסיבות אישיות, אך בסופו של דבר חזרה בה. במכללת אורנים מתמודדים בשנה האחרונה עם גירעון תקציבי גדול, שנותן את אותותיו ויש קיצוצים רבים. לדוגמא, סטודנטים יוצאים לפחות פעילויות מחוץ למכללה (סיורים) והעלויות של החנייה והמעונות עלו. יש גם חוסר וודאות גדול בקרב העובדים במכללה.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. שמשון אמר/ה

    לגב’ מיכל שלום, יש לי ענין לשוחח איתך בענין “בית ספר מחייך”. דר. שמשון לבני (45 שנים בחינוך)
    אנא חזרי אלי.
    0505371757

הגיבו כאן לכתבה