מאחורי הקלעים: אדם פרנקל – מנהל מטה השטח של חיפה מתעורר

אדם פרנקל

אדם פרנקל הוא מנהל מטה השטח של רשימת חיפה מתעוררת בראשות מנדי זלצמן. פרנקל, בן 24, תושב כרמל צרפתי בחיפה ובוגר מרכז חינוך ליאו באק. בצבא שירת כלוחם בנח”ל ולחם בעזה במהלך במסגרת מבצע צוק איתן.
במסגרת תפקידו, אחראי פרנקל לעבודת השטח של עשרות רבות של פעילים, נהגים, פקידות וטלפנים העוסקים בפרסום שילוט, חלוקת פלאיירים, הדרכת פעילים ועמדות הסברה הפועלות במשמרות בוקר וערב ובעבודה תחת לחצים עד לשעות הקטנות של הלילה. הלוגיסטיקה של עבודת השטח מפוקחת בהתנדבות על-ידי אל”מ מיל’ רפי חליווה.

אדם פרנקל

מה האתגר הגדול ביותר שלך כמנהל מטה שטח?

פרנקל: “לאור העובדה שמנדי הכריז על מועמדותו רק בתחילת אוגוסט, האתגר הגדול ביותר היה להעלות אותו ואת הרשימה לתודעת הציבור תוך זמן קצר מאוד בהשוואה למועמדים אחרים. אני שמח לראות שעבודה המאומצת שלנו נושאת פרי ושאנשים מבינים שמנדי הוא אחד המועמדים האינטליגנטיים, הישרים והרלוונטיים לעיר.”

מהו הערך החשוב ביותר שאותו אתה מנחיל לפעילי השטח שלך?

“מכיוון שמנדי הוא איש של יושרה ומוסר, אני מתדרך את אנשי השטח להתנהל לאור ערך זה. גם במצבים של התגרות וניסיון ליצירת דרמה, האנשים שלנו יודעים שעליהם להשיב בנימוס, לא להיגרר לוויכוחים ולהימנע מהשמצות. כבר קרו מצבים שפעילים של רשימות אחרות ניסו לעורר פרובוקציות. לשמחתי הניסיונות האלה הסתיימו בלחיצות ידיים משני הצדדים. מנדי טוען שהיום, יותר מתמיד, אנחנו זקוקים לקחת אחריות אישית כדי לשמור תהליך בחירות דמוקרטי ונקי ככל שהדבר מתאפשר, ואנשי השטח שלנו מתנהלים לאור הקו הזה, גם אם גישה זו היא גישת מיעוט.”

תגובות
בטעינה...
תאטרון חיפה – רחב
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
כללית  – מיון לייד הבית – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB