"המשיכו לחייך בכל מצב" | המצטיינים בניקיון • נמל חיפה

מצטייני הניקיון (צילום: ורהפטיג ונציאן)

כמידי שנה נערך היום (שלישי 16/3/21) טקס חלוקת פרסים לעובדי הניקיון המצטיינים של נמל חיפה

בשנה האחרונה התמודדו עובדי תגלית שאחראיים על תחום הניקיון בנמל חיפה עם אתגרי ההתמודדות מול מגפת הקורונה. על כתפיהם הונחה המשימה המאתגרת לדאוג לסביבה נקייה וסטרילית ברחבי הנמל ושמירה אדוקה על כל כללי הזהירות הנדרשים. לאחר שעמדו במשימה בהצלחה הגיע הזמן להוקיר את פעילותם של כלל העובדים, ולהעלות על נס את תרומתם של ששת המצטיינים לשנה זו. באירוע, שהתקיים בנמל נכחו בכירי חברת תגלית ובראשם אלון אזולאי יו"ר דירקטוריון תגלית.

מצטייני הניקיון (צילום: דוברות נמל חיפה)
מצטייני הניקיון (צילום: ורהפטיג ונציאן)

מטעם הנמל השתתפו סגן ממונה הביטחון משה אקסול שאחראי בין היתר גם על הקשר עם חברת תגלית, ומנכ"ל נמל חיפה מנדי זלצמן.

המצטיינים השנה היו: נטליה גוטובסקי, יום טוב מזרחי, הדיה אבו אלהיג'אא, ראמי אבו ג'בל, קונסטנטין ויטקוב ותמר מייסלמן.

משה אקסול בירך את העובדים:

כל שנה עושים מפגש מרגש שכזה שמאפשר לומר לכולכם תודה רבה. היתה שנה קשה אך אנחנו לא הרגשנו קשיים בתחום שעליו אתם מופקדים. אני שמח שאנחנו מצליחים לשמור על גרעין קבוע של עובדים שלא משתנה לאורך השנים. גם העובדה שכולכם בחרתם להתחסן משמחת אותי ומעניקה לנו ביטחון. אנחנו בוחרים מידי שנה 6 עובדים מצטיינים למרות שבהחלט כולכם ראויים.
מצטייני הניקיון (צילום: דוברות נמל חיפה)
מצטייני הניקיון (צילום: ורהפטיג ונציאן)

אלון אזולאי:

אני שמח להגיע לפה ולראות שיש פה אווירה משפחתית. אני רוצה לומר תודה למנדי זלצמן וכן למשה אקסול שהוא האבא והאמא של העובדים שלנו כאן. אנחנו נמצאים אצל הרבה לקוחות ולא רואים הרבה מקומות עם כזו מעורבות ואיכפתיות. האירוע והטקס הזה מחמם את הלב.
מצטייני הניקיון (צילום: דוברות נמל חיפה)
מצטייני הניקיון (צילום: ורהפטיג ונציאן)

מנדי זלצמן:

אני מבקש לומר תודה. תודה שאתם מאפשרים שלא יהיה פער בין הסטנדרט של הנקיון בבית ובמקום העבודה. בוודאי בתקופת קורונה זה חשוב והיה לנו ברור שהעבודה שלכם תבטיח שנעבוד בסביבה סטרילית ונקיה ואף אחד לא יידבק. ואכן הרבה בזכותכם אנחנו ארגון בריא. אני לא בטוח שכולם תמיד זוכרים להוקיר לכם תודה במהלך העבודה ועל כך אני מבקש סליחה, אבל דעו שאנחנו מוקירים את עבודתכם כל הזמן. תמשיכו לחייך ולהיות שמחים בכל מצב.
תגובה
  1. ששון בני אמר/ה

    חוץ מתעודת קכטוח שאפשר להדפיס בכל מדפסת, מה נתנתם לעובדים המצטינים שהוציאו את נישמתם בעבודה קשה ? איזה בונוס, איזה מענק, איזה חו"ל קטן, משהו חוץ ממילים יפות וחבילת מצות! דיבורים כמו חול ואין מה לאכול !!

לא ניתן להגיב