איב עמוס יוביל את תחום הצעירים ברשימתו של מנדי זלצמן

איב עמוס, החבר החמישי ברשימת ‘חיפה מתעוררת’ בראשות מנדי זלצמן, יוביל את תחום הצעירים בסיעה.
עמוס (28), תושב שכונת מרכז הכרמל בחיפה הוא מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין המסיים בימים אלה לימודי תואר ראשון במשפטים (LLB) מטעם הקריה האקדמית אונו. בשנתיים האחרונות הוא מתמחה במשרד עורכי הדין לביא ושות’ בעיר, בתחומי דיני נזיקין ורשלנות רפואית. הוא בוגר סמינר ILO של האו”ם ומייצג את ישראל בארגונים הבינלאומיים EYC – European Young Conservatives, ו- Leadership Institute. בעברו היה חבר במועדון הדיבייט של נתניה.
בפעילותו החברתית הוא מתנדב ב’בית מגנסה’ בתחום עידוד הגיוס לצה”ל בקרב מועמדים לשירות בני הקהילה האתיופית, בניקיון חופי הים בעמותת ‘צלול’ ובגופים וולונטריים למען חיילי צהל וכוחות המילואים. בתקופת השריפה הגדולה בכרמל סייע לכוחות האש ובשיקום בתי התושבים.

עמוס “נתוני ההגירה השלילית ובריחת המוחות הצעירים מהעיר מדברים בעד עצמם ודורשים טיפול שורש. פתרונות התעסוקה ודיור בר ההשגה שאנחנו מציעים, יהפכו את חיפה למקום בו כדאי לצעירים להשתקע, להתבסס ולהקים משפחות. הצעירים הם דור העתיד של העיר, ובלעדיהם חיפה לא תוכל להוסיף ולהתקיים.”

 

מנדי זלצמן – מנכ”ל נמל חיפה – מתמודד על ראשות העיר חיפה (צילום – יח”צ)

מנדי זלצמן: “לחיפה יש את כל נתוני הבסיס להיות עיר תוססת ורלוונטית. יחד נפעל כדי לייצר מציאות חדשה שתבלום את נדידת העמים של הצעירים ותחזיר אותם הביתה לחיפה”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

ספורטן – כללי – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב