מכבי XT חיפה זוכה באליפות המדינה בכדורעף נשים – התגובות והתמונות

צלחת האליפות חוזרת לחיפה. (צילום: חגית אברהם)

דאבל טים: במעמד סגנית ראש העיר, חדווה אלמוג והספונסר אודי אנג’ל, זכתה הערב(רביעי) מכבי באליפות השניה וב”דאבל” השני שלה בהיסטוריה, לאחר משחק דרמטי(3-2 במערכות)ברמת אלון. עירוני קרית אתא, שכבר הייתה בדרך לניצחון, כשלה ברגע האמת ותשאר עם המחמאות.

האולם ברמת אלון ראה הערב משחק אליפות קלאסי, כשבתום דרמה מורטת עצבים ואחרי שנתיים בלבד, הירוקות שוב זוכות בדאבל וכל זאת כחודש וחצי לאחר שזכו בגביע המדינה. ב”דרבי” צפוני בין חיפה לקריית אתא, מכבי, שהגיעה למשחק לאחר יתרון של שני ניצחונות, חשבה שיילך לה חלק, אחרת אי אפשר להסביר את משחק ההגנה הנרפה של הקבוצה במיוחד במערכות ה-2 וה-3. מכבי אמנם ניצחה בראשונה, אבל קריית אתא לא ויתרה והראתה שלא סתם הגיעה למעמד הגמר. המערכה הרביעית הייתה מותחת ביותר ואף בגיעה להארכה, אך הירוקות עם הרבה אופי ניצחו בסופו של דבר את המערכה, שעשתה רושם שלא תיגמר. במערכה החמישית והמכריעה, קרית אתא כבר הייתה קרובה לנצח את המשחק ולגרור את הירוקות למשחק רביעי, אך חוסר אופי במאני טיים לאחר יתרון 5 נקודות, הביא את מכבי חיפה להשוות ולנצח בנקודת האליפות. (תוצאות המערכות:17:25, 25:20 25:23 28:30 15:13).

שחקניות מכבי בכדורעף חוגגות את הזכייה. (צילום – חגית אברהם)

בצד הירוק, מחמאות ללוגאן תום שבשבילה זה היה “עוד יום במשרד”, נקודות חשובות, הגשות חזקות וקתרינה זילברמן שנתנה משחק הגנה אדירה והצילה כמה נקודות בטוחות של קריית אתא. אצל האורחות, בלטו נסטיה קוגן ואולגה שוקיילוב, שבחלקים מסוימים במשחק פשוט הביכו פעם אחר פעם את ההגנה של חיפה.

קטרינה זילברמן, הייתה נרגשת לאחר הניצחון והזכייה בתגובה לחי פה:

המשחק לא היה קל!, הייתה תמיכה מדהימה מהקהל שלנו והראנו הרבה אופי על המגרש. הצלחנו לעשות מהפך מטורף במערכה החמישית מ13-7 לניצחון גדול של 15-13. המון תודה לקהל המדהים שמילא את רמת אלון עד 0 מקום, תודה רבה למכבי XT חיפה על התמיכה המדהימה בקבוצה והחיבור המדהים עם הקהל.הבאנו את הדבאל לכרמל.

משחק דרמטי עם מהפכים. (צילום: חגית אברהם)
פחם וקרוק. קריית אתא לא עשתה הנחות למכבי. (צילום: חגית אברהם)

אצל האורחות בלטו נסטיה קוגן ואולגה שוקיילוב, שבחלקים מסוימים במשחק פשוט הביכו פעם אחר פעם את ההגנה של חיפה. לשני פחם ואדווה “קוקי” זינובר, בטוח לא היה קל לראות את האקסית חוגגת על חשבונן במגרש שעד השנה היה מגרשן הביתי.

אדווה “קוקי זינובר שוהם בתגובה לחי פה:

אכן ערב קשה,זה ההפסד הכי אכזרי שהיה לי בקריירה, אני עד עכשיו לא מאמינה ומבינה איך איבדנו את המשחק הזה, אבל למרות זאת ,אני יכולה להגיד שאני גאה בקבוצה שלי ועל כך שבכלל הגענו לגמר- אף אחד לא ספר אותנו השנה והניצחון בסדרת חצי הגמר נגד כפ”ס, היה באמת מדהים ודבר גדול. ברגע שדשה פחם נפצעה, זה טרף את כל הקלפים. החליפה אותה שחקנית פצועה שלא שיחקה כל העונה והיינו צריכים לשנות את כל שיטת המשחק שלנו ולעשות כל מיני שינויים בעמדות, שחקניות שיחקו בעמדות שהן לא העמדות הטיבעיות שלהן. אבל אין תירוצים, זה מה שהיה ועשינו את המקסימום ובאמת כל הכבוד למכבי חיפה על עונה מושלמת מגיע להן.

“קוקי”. הפסד כואב (צילום: חגית אברהם)
(צילום: חגית אברהם)
מילאו את האולם ברמת אלון, אוהדים ירוקים עם צלחת האליפות. (צילום: חגית אברהם)

הגיבו כאן לכתבה