עניין של זמן • רצף הניצחונות נקטע, מכבי XT חיפה בכדורעף מפסידה לראשונה העונה בליגה

מכבי XT חיפה, הפסד ראשון העונה (צילום: ראובן כהן)

לאחר שנה וחודשיים עם נתון מדהים של 33 ניצחונות רצופים בליגה, מכבי מפסידה אתמול (שלישי, 12/3/2019) להפועל כפר סבא במערכות 3:1 (25:20, 25:27, 22:25, 14:25), אותה קבוצה שניצחה אותה לפני כחודש בגמר הגביע. המאבק על האליפות פתוח לגמרי….

מכבי XT חיפה בכדורעף, אירחה אתמול את היריבה המושבעת שלה לכתר, הפועל כפ”ס, כשכמה שעות לפני הפתיחה, עקב תקלה אדמניסטרטיבית באולם הביתי ה”ארנה” ברמת אלון, הוחלט להעתיק את המשחק לבית הספר הפתוח “בארי” בנווה שאנן.
מאמן הקבוצה, גיא שמאי, עבר יום עם רגשות מעורבים כשבשעות הבוקר נולד לו בן ולמרות זאת, הספיק להגיע דקות לפני פתיחת המשחק, אך לצערו, התוצאה הסתיימה בהפסד ראשון העונה בליגה לירוקות שלו.

מכבי XT חיפה, הפסד ראשון העונה (צילום: ראובן כהן)
מכבי XT חיפה, הפסד ראשון העונה (צילום: ראובן כהן)

במכבי XT חיפה, בלטה פולינה מאליק (22 נקודות). תוצאת המשחק עצמו לא שינתה את המיקום בצמרת הטבלה, כשמכבי XT חיפה, עדיין במקום הראשון (55 נק), מרחק 4 נקודות מהפועל כפ”ס, אך מעוררת הרבה מחשבה אצל גיא שמאי והצוות המקצועי לקראת השלבים המתקדמים יותר של העונה, כשאחרי שהפסידו בחודש שעבר את הגביע, גם צלחת האליפות לא מובטחת.

ליברו הקבוצה, קטרינה זילברמן, שנמצאת בקבוצה כבר עונה שנייה ולמעשה מאז שהתחיל רצף הניצחונות המדהים שנקטע, בתגובה לחי פה אחרי המשחק:


המשחק לא היה קל, כפר סבא קבוצה מעולה שהראתה יכולת משחק גבוהה. אני גאה בבנות בקבוצה שלי שנתנו את כל מה שיש להן במשחק הזה, תודה לקהל שהגיע לעודד אותנו היום במשחק, אנו ממשיכות עם הפנים קדימה למשחק בשישי נגד ק.ק. ת״א, שגם היא קבוצה מעולה ופייטרית.
קטי זילברמן, מכבי XT חיפה (צילום: חגית אברהם)
קטי זילברמן, מכבי XT חיפה (צילום: חגית אברהם)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו