כדורעף בחיפה • פולינה מליק שחקנית הכדורעף ממכבי XT חיפה, עוברת לקבוצה חדשה בחו”ל, לפני שזה קורה, היא מובילה את נבחרת ישראל לניצחון דרמטי על נבחרתה של רומניה.

טורניר ה”סילבר ליג”: מליק (20), המשחקת בתפקיד הקבלנית, עוברת לשחק בקבוצת אאכן בבונסליגה הגרמנית והייתה הבולטת בניצחון הנבחרת אתמול (02/06/2019), בתום דרמה מורטת עצבים שנגמרה במערכות בתוצאה 3:2 (17:25, 30:32, 25:20, 25:12, 9:15). נבחרת ישראל עשתה צעד משמעותי לשלבי ההכרעה בדרך ל”גולדן ליג”.

זה לא הלך חלק, אך בסופו של דבר, נבחרת ישראל ניצחה אתמול ברוממה, את נבחרת רומניה. ישראל כבר הובילה 2:0 במערכות, אך הרומניות הצליחו לחזור והשוו ל 2:2. במערכה האחרונה הישראליות חזרו לעצמן וניצחו את המשחק וכעת מובילות את הבית בליגת הסילבר ליג לאחר 3 ניצחונות רצופים, כשה-2:3 הדרמטי על רומניה מצטרף לניצחון החוץ 1:3 על קפריסין, ולניצחון הבית 0:3 על גיאורגיה. ישראל מדורגת כרגע במקום הראשון בבית עם 8 נקודות לאחר שלושה משחקים, כשאחריה רומניה עם 4 נק’ בשני משחקים. הנבחרת תצא כעת, למשחק חוץ מול רומניה (8.6), ולאחר מכן תתארח אצל גיאורגיה (12.6). שלב הבתים יסתיים עבור ישראל ב-15.6, במשחק ביתי מול קפריסין בהיכל הספורט ברוממה.

פולינה מליק, ששיחקה בעונה האחרונה במכבי XT חיפה וזכתה איתה באליפות המדינה, הובילה את נבחרת ישראל בנקודות משחק שני ברציפות וסיימה הפעם עם 22 נק’ (2 אייסים). מליק, תשחק בעונה הבאה במועדון הגרמני אאכן (המכונה “נשים בשחור”), שסיים במקום השלישי בבונדסליגה והגיע עד לחצי גמר הגביע הגרמני. כעת למעשה, מליק היא הלגיונרית הישראלית היחידה באירופה.

מליק בתגובה על המעבר לגרמניה:

“עבדתי מאוד קשה עבור זה, ואני שמחה שאני יכולה להגשים את החלום שלי”, אמרה היום פולינה מליק על המעבר לגרמניה. “אמשיך לעבוד ולהתקדם, ואני מתרגשת לצאת לחו”ל בתור שחקנית זרה ולצאת להרפתקה חדשה”.
פולינה מליק (צילום:ראובן כהן)
פולינה מליק (צילום:ראובן כהן)
נבחרת ישראל חוגגת נקודה מול רומניה (צילום: בן סער)
נבחרת ישראל חוגגת נקודה מול רומניה (צילום: בן סער)
נבחרת ישראל בכדורעף (צילום: בן סער)
נבחרת ישראל בכדורעף (צילום: בן סער)
הגיבו כאן לכתבה