כדורעף: מאמן קבוצת הנשים של מכבי חיפה הלך לעולמו

אלכסנדר צ'רבייקוב, שאימן את קבוצת הנשים של מכבי XT חיפה ואף זכה איתה בגביע המדינה, הלך לעולמו עקב בעיות חמורות בכבד. שחקנית הקבוצה בעונה האחרונה אדווה "קוקי" זינובר שוהם: "נקשרנו אליו תוך זמן קצר, קשה לעכל".

מבזקי וואטסאפ

אתמול בערב (3.8.17), נפטר מאמנה של קבוצת הנשים החיפאית והותיר לא מעט אנשים המומים, המאמן האזרי, שגם הדריך את נבחרת אזרבייג'ן במקביל, הגיע באמצע העונה שעברה והוביל את הקבוצה לזכייה שניה ברציפות בגביע המדינה כאשר חיפה ניצחה את הפועל כפ"ס בסיכום המערכות בתוצאה המדהימה 3-0. בסוף העונה שעברה רצו במכבי שהמאמן ימשיך אך היו לו התחייבויות קודמות בארצו.

 


המועדון פרסם אתמול הודעה בעמוד הפייסבוק של הקבוצה: "מועדון כדורעף מכבי חיפה המום וכואב עם היוודע דבר מותו של מאמן קבוצת הנשים בעונה החולפת, אלכסנדר צ'רבייקוב.אלכסנדר, שהוביל את הקבוצה לזכיה בגביע המדינה, חזר בסיום העונה לאזרבייג'ן כדי להכין את הנבחרת הלאומית אותה הוא אימן, לאליפות אירופה ובמקביל שמר על קשר הדוק עם צוות המועדון. בעוד 4 ימים היה אמור לחגוג את יום הולדתו ה-60. אנו שולחים את תנחומינו למשפחתו ולהתאחדות האזרית".

צ'רבייקוב ז"ל. הביא גביע למועדון. צילום: מכבי XT חיפה כדורעף,אתר הקבוצה הרשמי בפייסבוק.

גם שחקנית הקבוצה בעונה החולפת אדווה "קוקי" זינובר שהם התראיינה לחי פה וספדה למאמן: "הידיעה אתמול הפתיעה אותי ממש,הלם אחד גדול כששמעתי שנפטר. הכרתי אותו עוד לפני שהגיע לאמן בחיפה, יצא לי כמה פעמים במחנות אימון ומשחקני הנבחרת לראות אותו באזרבייג׳אן שם הוא מאמן ידוע ומאוד מפורסם. הוא הגיע למכבי במהלך העונה ושינה את מצב הקבוצה, יש לו ידע גדול וניסיון של שנים בכדורעף ומעבר לכך היה איש רגוע,שקט ונעים באמת בן אדם נחמד. מאוד נקשרנו אליו תוך זמן קצר ואהבנו אותו.לנו השחקניות הישראליות, היה קשה לתקשר איתו בגלל השפה והוא תמיד התעניין, שאל ודאג לדעת איך מרגישות ומה חושבות. עצובה מאוד כל הסיטואציה קשה לעכל את מה שקרה".

 

קניון שער הצפון – מתחלף – WB

את הקבוצה יאמנו העונה קטיה פודולינסקי ותומר תירוש אשר על מינוים הודיע המועדון לפני מספר ימים.

 

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90

כתבות נוספות עוד מאותו הכתב

תגובות

בטעינה...