רס״ל עדי אלדור מחיפה נפל בקרב בעזה • הלוויה היום בשעה 16:00

דובר צה"ל: רס״ל עדי אלדור (Adi Eldor), בן 21, מחיפה, לוחם ביחידת מגלן, חטיבת הקומנדו, נפל בקרב בדרום רצועת עזה. בן 21 בנופלו.

נפגש היום (12.2.24) בשעה 14:30 בגן שאול סלעית (גן המשחקים בכניסה לשכונת דניה), לחלוק לו כבוד אחרון בשרשרת דגלים שתתפרס לאורך רחוב אבא חושי במסלול שיירת מסע ההלוויה.

תושבים מלווים את עדי אלדור ז"ל (צילום: אורי שרון)הלווייתו של הלוחם רס״ל עדי אלדור ז״ל תתקיים ביום שני, ג׳ אדר א׳ תשפ״ד 12/02/2024 בשעה 16:00 בבית העלמין הצבאי בחיפה.
יהי זכרו ברוך


פרופ מיקי הלברטל, מנהל המרכז הרפואי רמב"ם, מסר:

משפחת רמב"ם קיבלה הבוקר בעצב רב את הבשורה הנוראה על נפילתו בקרב של עדי אלדור ז"ל, לוחם מגלן . הידיעה על מותו של עדי ז"ל, בנו של ד"ר לירון אלדור, רופא רמב"ם, ונכדו של פרופ' יוסף איצקוביץ, שהיה מנהל מחלקה בכיר ברמב"ם ומאבות תחום הפוריות ותחום תאי הגזע בישראל – שוברת את ליבנו.


עדי ז"ל למד בבית הספר" "הריאלי" בחיפה והוא בוגר מחזור ק"א בשנת 2020 עדי ז"ל, נכד ובן לבוגרי בית הספר "הריאלי". אחיהם הבכור של אורי בוגר מחזור ק"ג, הילי תלמידת י"א וספיר תלמידת כיתה ט' בבית הספר "בית בירם".

עדי ז"ל הוא בוגר מחזור ק"א, בשנת 2020, נכד ובן לבוגרי בית הספר "הריאלי" בחיפה. אחיהם הבכור של אורי בוגר מחזור ק"ג, הילי תלמידת י"א וספיר תלמידת כיתה ט' בבית הספר "בית בירם".

בתוך כך, יש לציין כי אלדור הוא החלל ה-12 של בית הספר מאז תחילתה של מלחמת "חרבות ברזל" באותה שבת שחורה ב-7.10.2023. עדי ז"ל, הוא גם הנופל השני מאותה כיתה בביתה"ס בה נפל גם רס"ל עמית פלד, לוחם "אגוז", בן 21, שנפל ביום הראשון למלחמה ב-7 באוקטובר

הגיבו כאן לכתבה

12 תגובות
 1. רבקה אמר/ה

  יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה הי"ד

 2. רפי רפאל - חסון. עיתונאי בכיר אמר/ה

  עדי

 3. רפי רפאל - חסון. עיתונאי בכיר אמר/ה

  יהי ברוך של עד אלדור

 4. תמרה אמר/ה

  חמד של בחור מלח הארץ כואב הלב על הצעירים שנשארים צעירים לנצח
  אני כבר רוצה שלום

 5. זהבה אמר/ה

  מנוחתו עדן וזכרו לעד

 6. איציק אמר/ה

  הי"ד.ברוך דיין האמת ומן השמיים תנוחמו.

 7. אייל אמר/ה

  רציתם הומניות אז במקום לסגור מים חשמל דלק לעזה ושהאוכלוסיה הסובלת תלחץ לשחרור החטופים קבלנו 4 חודשי שבי, טירוף של חיילים שמסכנים חייהם בחילוצי שבויים.
  מתישהו אולי מאוחר מדי נבין שכללי בג"צ, יועמש ועודף ההומניות ו"הבנת הצד השני" גורמים לניהול שגוי מוטעה והרסני של תהליכי השלום והבטחון בישראל.

 8. אסתר זיידנר אמר/ה

  ליבינו עם משפחת אלדור .. יום עצוב וקשה.. יהי זכרו ברוך. אתי ומשה זיידנר

 9. תהא נשמתו נצורה אמר/ה

  ושלא תדע משפחתו עוד צער.
  תודה לגיבור שחייו הקצרים נעצרו כדי שחיינו ימשיכו.

 10. דן ענברי אמר/ה

  השנה טופלתי במסירות ע"י כמה מרופאי בי"ח "רמב"ם" ואני מרגיש קשר מיוחד לביה"ח ולאנשיו. אני עצב ואבל על כל חלל ונפילתו של עדי ז"ל נוגעת וכואבת ביותר. יהי זכרו ברוך ניחומים וחיבוק למשפחה.

 11. אזרחית מודאגת אמר/ה

  עצוב עצוב עצוב😢💔

 12. מלכה אמר/ה

  💔

הגיבו כאן לכתבה