מנכ”ל אינטל ישראל לתלמידים בחיפה:”אתם תעצבו את העתיד”

מנכ”ל אינטל ישראל יניב גרטי בפגישה עם תלמידים בחיפה: “העתיד נשמע אולי בדיוני – אבל אתם אלה שתעצבו אותו”

מנכל_אינטל.jpgמנכ”ל אינטל ישראל יניב גרטי הגיע להרצאה מיוחדת בפני תלמידי תיכון ישיבת בני עקיבא “יבנה” בחיפה ונתן להם הצצה לעתיד. “מה שהיום נתפס כסיפור מדע בדיוני יתגשם בעתיד הלא רחוק. הסיפור שלנו כולל עולם עם כלי רכב אוטונומיים, ללא נהג, שמקפיצים אתכם לבית ספר כשאחרתם. או רחפן שמביא מכשיר החייאה לאנשים במצוקה. או משקפי תלת מימד כדי שגם כאשר תלמיד נשאר בבית בגלל מחלה הוא יוכל לחוות את ההדגמה בשיעור או המסיבה עם החברים. על כל הפיתוחים הללו שוקדים מהנדסי אינטל”, אמר גרטי.

תלמידים שיעסקו במקצוע מדעי יבנו עולם, שנחשב היום לבידיוני


“אתם, שיושבים כעת בכיתות, תהיו אלה שיעצבו את העתיד. תלמידים שחולמים כיום לעסוק במקצוע מדעי- טכנולוגי או חושבים שאולי קיים סיכוי לעסוק בו בעתיד – אתם תבנו עולם שהיום נחשב בידיוני”, הוסיף גרטי.

ההרצאה בבית הספר הייתה ההרצאה ה-100 של אינטל לתלמידים, במסגרת יוזמת “5 פי 2” להכפלת בוגרי 5 יחידות מתמטיקה ומדעים ובשיתוף משרד החינוך ועיריית חיפה.

השנה יצאו עובדים מ-40 חברות וארגונים להרצאות דומות ב-550 בתי ספר ברחבי הארץ על מנת להמשיך ולהגדיל את מספר התלמידים הבוחרים בלימודים מוגברים במקצועות טכנולוגיים-מדעיים, שהם העתודה למהנדסי ומדעני העתיד.

חינוך טכנולוגי בחיפה

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.