דניאל רובין בסטודיו שבבית הכט בחיפה – איכותית וגם יפה

צפו בוידאו – דניאל רובין בהופעת ג'אז בסטודיו בבית הכט בחיפה, כאשר לצידה מנגנים שלושה בחורים מוכשרים שליוו אותה בפסנתר, קונטרבס ותופים

על הבמה האינטימית והקטנה היתה הופעה של ג'אס קלאסי במשך שעה ומחצה.

20170216_200523_resized.jpg

דניאל רובין, רם ארז, יונתן ריקליס ושי זלמן
יונתן ריקליס רכן על הפסנתר ממוקד במשימה לשונו בין השפתיים בצבצה והוא פצח בג'אז קצבי ובנגינה. לצידו רם ארז על הקונטרבס, משך במיתרים ויצאו לו צלילים צלולים ונפלאים, אחרון חביב שי זלמן ישוב בכיף על התופים שלא הפסיק להרעיף לעבר הקהל חיוכים. שני הראשונים ממוקדים במלאכה מאופקים ושותקים. השלישי, שי המתופף, המעבד המוזיקלי של החבורה, המנצח על המלאכה, לא הפסיק מדברי קישור ודיבורים.

20170216_204531_resized.jpg

צילום: גבריאל קונפינו
למרות שזו הופעתם המשותפת הראשונה עם דניאל הזמרת המוכשרת והנאווה, ללא הרבה חזרות הם נשמעו ונראו משלימים האחד את השנייה ובהרמוניה מלאה. דניאל בוגרת מגמת ג'אז בביה"ס לאמנויות תלמה ילין, מושפעת רבות מזמרות הג'אז הגדולות כרמן מקרי, שרה וואן ואלה פיצג'רלד והטובים בזמרות והזמרים, פגשה את שלישיית המלווים המוכשרים במועדון ג'אז תל אביבי,בבית העמודים בו מילצרה והתחבבה על החברים,שם גייסה אותם לעבודה המשותפת והברוכה ובימים אלה משיקה דניאל את אלבומה הראשון ביצירות מקוריות שכתבה הלחינה ומשמיעה לראשונה. אנחנו כהדרן זכינו ממנה לשיר "בדימיון שלי" ולהצצה קטנה.

20170216_204538_resized.jpg

צילום: גבריאל קונפינו
בסוף ההופעה קיבלנו יוני בעל הסטודיו ואנכי הבטחה, לבכורה עולמית והשקת האלבום החדש של דניאל כאן בחיפה.

לאחר שלושה ימים של ג'אז בים האדום באילת, היה זה בשבילי קינוח נוסף מתוק ומכובד בסטודיו בחיפה

08_-_דניאל_רובין.jpg

דניאל רובין

לא ניתן להגיב