חדשות חיפה

טקס חלוקת מלגות לנכים של איל”ן לשחיינית יוליה גורדיצ’וק

מבזקי וואטסאפ

טקס חלוקת מלגות לספורטאים אשר מתאמנים במרכז הספורט לנכים של איל”ן בחיפה
בין מקבלי המלגות – השחיינית יוליה גורדיצ’וק תושבת הקריות

השחיינית_יוליה_גורדיצוק_מקבלת_מלגה_בטקס_של_עמותת_אילן.jpg

צילום: חן גלילי
עמותת איל”ן חילקה השבוע מלגות לעשרות ספורטאים צעירים הפעילים במרכזי הספורט של העמותה בחיפה. המלגות יסייעו להמשך פעילותם הספורטיבית.

באירוע חגיגי אשר נערך השבוע קיבלו בהתרגשות גדולה עשרות ספורטאים צעירים אשר מתאמנים במרכזי הספורט לנכים של עמותת איל”ן בחיפה וברמת גן, מדליות, גביעים ומלגות על הצטיינותם ופעילותם הספורטיבית. במקום נערך בנוסף כמידי שנה, טקס ע”ש משפחות סבה וברוזה, אשר תומכות בפעילות תכניות הילדים במרכז הספורט לנכים מזה כ-50 שנה.

כללית היריון בטלפון אחד WB

באירוע לקחו חלק והעניקו תעודות, מדליות ומלגות לכ- 30 ספורטאים צעירים, יו”ר עמותת איל”ן רו”ח אהוד רצאבי, מנכ”ל עמותת איל”ן שמעון צוריאלי, חברת הכנסת קארין אלהרר, מנהל מרכז הספורט ברמת גן בועז קרמר, העיתונאית ליהי לפיד והשחיינית הפאראלימפית ענבל פיזרו, שפעילותה נתמכת בין היתר על ידי העמותה, אשר הגיעה במיוחד בכדי לעודד את הספורטאים הצעירים להמשיך ולחתור למצוינות, דוגמת השחיינית יוליה גורדיצ’וק אשר מתאמנת במרכז הספורט של איל”ן בחיפה וקיבלה מלגה במהלך הטקס (מצ”ב תמונה).

חה”כ קארין אלהרר אמרה: “איל”ן מעודדת שיקום ופיתוח תחושת המסוגלות. לא פשוט לשכוח לרגע מהמוגבלות בחברה אשר מקדשת את הנורמה. באיל”ן ובמרכזי הספורט של העמותה, בעזרת אמצעים לא רגילים, מצליחים להפוך את כולם לרגילים ביותר”.
עוד נכחו בטקס בני משפחת סבה וברוזה, ביניהם יו”ר קרן סבה סטנלי סבה והזמר דיויד ברוזה שהוריו הקימו קרן ביחד עם משפחת סבה לתמיכה בפעילות תכניות הילדים במרכז הספורט ומאז מצא עצמו מתנדב בעמותה מידי שנה: “להוריי היו הכוחות להיצמד לדברים החשובים באמת בחיים. בילדותי, אבי היה מביא אותי כמעט בכל יום למרכז הספורט, גויסתי להתנדב מידי שנה גם בקייטנות איל”ן. אנו מחויבים להיות עם איל”ן לעד ולדורות הבאים”, אמר ברוזה בהתרגשות.

יו”ר עמותת איל”ן, רו”ח אהוד רצאבי: “עיניהם של הספורטאים הצעירים נישאות לספורטאים הפארלימפיים שלנו, שהיו גם הם ספורטאים צעירים שגדלו והתפתחו עם השנים. אותם ספורטאים מהווים עבורם מגדלור. ככל שחולפות השנים אנו מבינים יותר ויותר שהספורט הוא הדבר באמצעותו אנו מובילים את הצעירים לנחישות ולניצחון על המגבלה ולהגברת הביטחון העצמי ועל כן נמשיך להשקיע בספורטאים שלנו”.
מנכ”ל העמותה שמעון צוריאלי הוסיף: “אנו מודים למשפחות סבה וברוזה על תרומתם ארוכת השנים. נדיר מאוד לראות תורמים אשר תורמים באופן קבוע ובזכות משפחות כאלה, אנו יכולים לעשות את שמוטל עלינו. הספורטאים הצעירים מקבלים מלגות לעידוד הספורט בהן ישנה אמירה והיא האמונה הגדולה שלנו ביכולות הספורטאים שלנו להמשיך ולהתקדם הלאה”.

קהל הצופים אשר נכח במקום נהנה בנוסף מאימון ראווה של קבוצת הכדורסל הצעירה של מועדון הספורט ומקטעי שירה שבוצעו על ידי הזמרת מאיה לנדר, אשר גדלה והתחנכה במועדון הספורט של העמותה. לנדר ביחד עם דיויד ברוזה שרו וריגשו את הקהל.

שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...