הירוקים מחיפה עלו לשלב הבא בליגה הבלקנית בכדורסל

מכבי חיפה בכדורסל בליגה הבלקנית (מכבי חיפה)

מסע משחקים מוצלח למכבי חיפה בכדורסל


מכבי חיפה בכדורסל סוגרת מסע משחקים מוצלח עם שלושה ניצחונות והפסד אחד ובסיומו מעפילים הירוקים לשלב הבא בליגה הבלקנית, כשנשאר רק משחק אחד לסיום השלב הראשון נגד קבוצת "לבסקי סופיה" שיתקיים בישראל. 

מכבי חיפה בכדורסל בליגה הבלקנית (מכבי חיפה)

הירוקים פתחו את המסע האירופי שלהם נגד אלופת בולגריה, "לבסקי סופיה" עם ניצחון 78:60.

את הקלעים של הקבוצה הובילו רפאל פוטני שסיים עם דאבל דאבל כשקלע 20 נק', ולאחריו הקפטן דניאל קופרברג שרשם דאבל-דאבל גם הוא עם 14 נק' (ללא החטאה) ו-10 ריבואנדים, קאוומה ווהן הוסיף 12 נק'.

מכבי חיפה בכדורסל בליגה הבלקנית (מכבי חיפה)

המסע המשיך עם הפסד צמוד 88:81 ל"בלקן בוטבגרד" אך פחות מ-48 שעות לאחר מכן, החיפאים נפגשו שוב למשחק מול הבולגרים והפעם ידה הייתה על העליונה עם ניצחון משכנע ומרשים של 92:78, כאשר קפטן קופרברג היה הקלעי הבכיר עם 23 נק' (10/13 מהשדה). ווהן הוסיף 19 נק' ו-7 אסיסטים ורייס ג'וניור סיים 17 נק'. 

המשחק האחרון התקיים בסקופיה, בירת מקדוניה בו המשיכו החיפאים במומנטום והביסו את הקבוצה המקומית 112:89. גלן רייס הוביל עם 30 נק', ווהן קלע 21 נק' ומסר 11 אסיסטים, פוטני המשיך עם 18 נק' ו-10 ריבאונדים.

דניאל קופרברג, קפטן מכבי חיפה בכדורסל (צילום: חגית אברהם)

קפטן הירוקים, דניאל קופרברג:

אנחנו מרוצים מאוד מהמסע הזה, הוא היה חשוב לנו לא רק מבחינה מקצועית אלא גם חברתית. אנחנו נשפטים אך ורק לפי תוצאות אך צריך לזכור שהקבוצה הזאת נבנתה מאפס תוך כדי תנועה והחוויות שצברנו בשבוע האחרון ביחד יעזרו לנו להתגבש כקבוצה. קשה להסביר במילים כמה זה היה חשוב ונכון לנו. בצד המקצועי, המסע הזה מסתיים בהצלחה. שיחקנו 4 משחקים בשבוע וניצחנו ב 3 מהם, זה לא משימה קלה לאף קבוצה ואני גאה בחברים שלי שיחד הצלחנו לעשות את זה. אנחנו מאוד שמחים מכך שהכרטיס לשלב הבא אצלנו. עכשיו ניקח יום אחד להתאוששות ונצא כאגרוף אחד לקראת החלק המאתגר של העונה. מחכה לנו חודש קשה ועמוס במשחקים ואנחנו חוזרים רעבים לנצח וכמה שיותר.
הגיבו כאן לכתבה