חדשות חיפה

בית קסלר ארח את מיקודון המרחבים של עמותת נגישות ישראל

מבזקי וואטסאפ

השנה התקיים מיקודון המרחבים, המפגיש את מנהלי השלוחות בעמותת נגישות ישראל עם מנהלי התחומים השונים במרכז העמותה – במתכונת שונה מבעבר

מנהלי נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. ד”ר רויטל שורץ-סבירסקי וגיורא לב, ארחו את הבאים בבית קסלר, מעון איל”ן לאנשים עם מוגבלויות פיזיות קשות בקריית חיים. מקום מופלא זה גם משמש כביתם של מתנדבי נ.י.צ. במפגשיהם השונים.
פתח את האירוע בדברי ברכה מנהל בית קסלר משה דולב, שאף הציג את המקום בסרטון מרגש. בהמשך נשאו דברי ברכה מנהלי העמותה רני בנימיני ועו”ד מיכל רימון ומנהלי התחומים השונים במרכז העמותה סקרו את העשייה במהלך שנת 2015 ואת הצפי לשנה האזרחית הבאה – כ”א בתחומו/ה.

לאחר אתנחתא קצרה, הציגו מנהלי השלומות השונות – נ.י.צ., המרחב לחיים עצמאיים בגליל והמרחב באילת ובערבה את העשייה בנושאי סקירות הנגישות, ההסברה אודות נגישות וקבלת השונה לקהלים שונים והמיזמים החברתיים והספורטיביים השונים למען ציבור האנשים עם המוגבלויות בתחום כל שלוחה. תהליך למידת העמיתים מרכז/שלוחות ובין השלוחות עצמן שהתפתח בתחילת המפגש, עלה מדרגה במהלך חלקו השני של המפגש. בחלק זה ליווה פטריק לוי מנהל עמותת “אלומות” את הנוכחים בסדנה לחיזוק הקשרים הללו – חלק פרונטלי וחלק של עבודה בקבוצות. תוצרי העבודה יעובדו בהמשך ויאפשרו פעילות הרמונית בין חלקי העמותה השונים – חרף השונות באופי הפעילות ובאזורים הגיאוגרפיים.
המפגש הסתיים בדברי תודה למארחים מנהלי נ.י.צ. ולבית קסלר ובהבעת תודה ל”ארומה” עבור תרומת המזון ליום העיון.

2.jpg1.jpg

הקרן לחיפה – תורמים ומנציחים WB
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
תגובות
בטעינה...