אוראל ואקנין נבחר ליו”ר מועצת הנוער העירונית חיפה

003-_אוראל.jpg
היו”ר החדש אוראל וקנין

אוראל ואקנין, תלמיד כיתה י’ מבית ספר עירוני ג’ נבחר ברביעי האחרון ליו”ר מועצת הנוער העירונית חיפה והוא יחליף בתפקידו את היו”ר היוצא איתן סויסה. וקנין: “השנה נעבוד ברוח הנושא השנתי ‘חיבור בין שונים’ וניישם אותו בכל פעילויות המועצה, אנו הולכים לחדש את המאבק בזיהום האוויר בחיפה והמאבק למען האנשים השקופים.

איתן_היור_היוצא_אוראל_היור_הנכנס.jpg

היו”ר היוצא סויסה והיו”ר החדש וקנין (צילום: דוברות המועצה)
לכל סיום יש התחלה חדשה: מועצת הנוער העירונית סיימה ביום שלישי האחרון קדנציה של עשייה למען הנוער החיפאי ולמחרת ביום רביעי נבחרו חברי הפורום החדשים של מועצת הנוער העירונית. אוראל ואקנין תלמיד כיתה י’ מבית ספר עירוני ג’ נבחר ליו”ר המועצה, שי אטקין תלמידת כיתה י’ מתיכון קריית חיים נבחרה לסגנית יו”ר המועצה, עמית ואקנין תלמיד כיתה י’ מבית ספר עירוני ג נבחר לדובר המועצה, דביר צימבלר תלמיד כיתה י’ מתיכון רעות נבחר ליו”ר ועדת נוער והקהילה ודריה שלושיק תלמידת כיתה י”ב מבית ספר ליאובק נבחרה ליו”ר הועדה האתית משפטית.

טקס סיכום שנה ופרידה מ-12 בוגרי המועצה התקיים באולם הכנסים בעיריית חיפה, במהלכו קיבלו 12 בוגרי המועצה תעודת בוגר על עשייתם הרבה למען הנוער החיפאי בשנה האחרונה. בטקס נפרדו גם מחברי הפורום ומיו”ר המועצה, איתן סויסה שמסיים את פעילותו במועצת הנוער לאחר 3 שנים.

ראש עיריית חיפה, יונה יהב בירך והודה לאיתן סויסה יו”ר המועצה היוצא ולכל חברי ובוגרי המועצה על העשייה והתרומה לעיר חיפה. ורד אטס, מנהלת המחלקה לקהילה באגף תרבות, שבמהלך החודשים האחרונים הובילה עם המועצה פרויקטים ואירועים רבים למען הנוער החיפאי העניקה בשם עיריית חיפה מגן הוקרה לאיתן סויסה יו”ר המועצה ובירכה והודתה לו ולחברי המועצה על הזכות שהיתה לה לעבוד עם בני נוער איכותיים שתורמים רבות לעיר חיפה.

סויסה, הודה לחברי המועצה שנתנו לו את הזכות לדאוג ולהשפיע על הנוער האיכותי ביותר בארץ, הנוער החיפאי, סיכם את פעילות המועצה וביקש מחבריו להמשיך להוביל ולהשפיע בעיר, להמשיך את החזון שאיתו התחילו את השנה חזון ששם את הנוער החיפאי בראש סדרי העדיפויות של העירייה. סויסה ביקש מחבריו להמשיך לדאוג לעובדים החלשים בבתי הספר והוסיף הכרת הטוב היא חלק גדול מחיינו ואל לנו לשכוח זאת. מועצת הנוער בראשותו של סויסה פעלה השנה לא רק לקדם את האינטרסים של הנוער החיפאי, אלא גם דאגה לעובדים השקופים בבתי הספר.

חברי_המועצה.JPG

חברי המועצה (צילום: דוברות המועצה)
אוראל ואקנין, יו”ר המועצה הנבחר: ” השנה נעבוד ברוח הנושא השנתי “חיבור בין שונים” וניישם אותו בכל פעילויות המועצה, אנו הולכים לחדש את המאבק בזיהום האוויר בחיפה והמאבק למען האנשים השקופים. נשמור על זכויות הנוער בלימודים ובעבודה ונפעל למען שוויון הזדמנויות בקרב בני הנוער. נפעל ללא לאות ולא ננוח לרגע כדי לשרת את הנוער שאנו מייצגים בצורה הטובה ביותר. אני רוצה להודות לחברי המועצה שבחרו בי ולאיתן סויסה, יו”ר המועצה היוצא על העשייה המבורכת בעיר, עשייה שנרגיש עוד שנים רבות.”

יו”ר המועצה היוצא, איתן סויסה: “אני מסתכל לאחור וגאה על כל העשייה של המועצה השנה. אני מודה לכל חברי המועצה וחברי הפורום היוצא שביחד איתי הובילו את הנוער החיפאי. בחודשים האחרונים הובלנו פרויקטים ומאבקים רבים למען הנוער החיפאי, אני מקווה שעיריית חיפה תמשיך לתמוך ולשים את טובת הנוער החיפאי בראש סדרי העדיפויות. אני רוצה להודות לראש העיר היקר ולמנהל אגף תרבות אורי בלום שנתנו לנו את האפשרות להוביל את הנוער האיכותי ביותר בארץ. אני מאחל בהצלחה רבה לחברי הפורום הנבחר וליו”ר המועצה”.

אירועים ופרויקטים של מועצת הנוער שהוצגו בסיכום שנה: “משתלטים על העיר”, קיץ 10 ב-10, יוצאים ב-20, סטאנדפים מוזלים לנוער, הפנינג פורים, מסיבות בריכה בטוחה – WETFEST ושבוע הנוער החיפאי שבמסגרתו הפיקה המועצה אירועי הצדעה לנוער החיפאי (ערב הוקרה למדריכי תנועות הנוער, שישי חופשי, יום חילופי שלטון, כנס נוער מוביל).

בנוסף הובילה המועצה פרויקטים ומחאות כמו קמפיין נגד תופעות הבריונות ברשת, מוקד פניות לנוער, שביתת התלמידים הגדולה, יום המעשים הטובים, קמחא דפסחא, הפגנה נגד זיהום האוויר, יום האחדות, פרויקט למניעת סמים ואלכוהול, מבצע אהבת חינם והפגנה נגד פגיעה בשומרי בתי הספר.

כל_בוגרי_המועצה.JPG

כל בוגרי המועצה (צילום: דוברות המועצה)
כתבות נוספות בנושא מועצת הנוער העירונית:

הגיבו כאן לכתבה