איתי קרויטרו מחיפה – מנהיג חדש לתלמידים והנוער בישראל

איתי קרויטרו, תלמיד כיתה י”א מחיפה, נבחר לתפקיד יו”ר מועצת התלמידים והנוער הארצית

קרויטרו בנאום זכייתו:

אני אסיר תודה על היבחרותי לתפקיד ומברך את בעלי התפקידים שנבחרו יחד איתי. הבטחתי בקמפיין שלי ואקיים, נביא את הנוער לשולחן קבלת ההחלטות ונהפוך אותו למודע לכוחו. יש לנו במדינת ישראל מיליון בני נוער שכוחם ימומש השנה ויורגש במלוא כוחו כפי שהיה צריך להיעשות לפני שנים. דרך חשובה ומשמעותית לפנינו.

לירז אלול שריג, יו”ר האיגוד למנהלי ועובדי הנוער ברשויות המקומיות:

אני גאה באיתי, בן העיר חיפה, שגדל אצלנו במועצת התלמידים בבית הספר ובמועצת הנוער העירונית חיפה. איתי ואני הסכמנו כי יחד נקדם ונשמיע את קולם של בני הנוער מול מקבלי החלטות ברמה הארצית, בזמן שיגרה ובטח בתקופת חרום.”
יוחאי עמיר (צילום פרטי)
יוחאי עמיר (צילום פרטי)

יוחאי עמיר, יו”ר מועצת הנוער העירונית חיפה:

איתי הוא דוגמה למנהיג מעורר השראה, אשר סוחף אחריו את נציגי המועצה הארצית בדרכו המיוחדת. גדלתי וצמחתי עם איתי בגלגלים השונים זכיתי לעבוד איתו ואין מאושר וגאה ממני על הישגו. אני סמוך ובטוח כי תייצג אותנו בצורה הטובה ביותר. בשם כל בני הנוער החיפאיים ישר כח וכל הכבוד!

לאחר קמפיין בחירות עמוס, התקיימו היום לראשונה בהיסטוריה בחירות דיגיטליות בהן נבחרה הנהגה חדשה למועצה והעומד בראשה הוא איתי קרויטרו, תלמיד כיתה י”א מהעיר חיפה נבחר לתפקיד יושב ראש מועצת התלמידים והנוער הארצית.

איתי קרויטרו
איתי קרויטרו

מנהל המחוז, ד”ר סער הראל:

אני מבקש לאחל הצלחה רבה לאיתי קרויטרו, תלמיד מחוז חיפה ולנבחרת שלצידו, על בחירתו לכהן כיו”ר מועצת התלמידים הארצית. אני מאמין, כי הפעילות במועצה תאפשר לתלמידים התנסות באזרחות פעילה תוך עמידה על זכויות האדם והאזרח. מעורבותה של המועצה בחיי בית הספר מחזקת את קהילת בית הספר כגוף חינוכי. כמו כן, היא מכינה את התלמידים לחיים בחברה דמוקרטית. בהצלחה להנהגה החדשה בטוחני כי תפעלו לטובת בני הנוער בארץ בכלל ובמחוז חיפה.

נמרוד פפרני, יו”ר המועצה היוצא:

זהו יום חג לדמוקרטיה הישראלית! מנהיגות חדשה לתלמידים ולבני הנוער. היום קיימנו בחירות דיגטליות לראשונה בהיסטוריה, נפעמתי לגלות כי גם במקביל למשבר הקורונה ולמגבלותיו הצלחנו להגיע לשיח מכבד ומהותי אשר לב ליבו הוא טובת בני הנוער. לאחר קדנציה מלאה בעשייה משותפת עם איתי קרויטרו היו”ר הנכנס אני מאמין כי הוא יפעל לטובת בני הנוער בכל עת ומאחל לו ולמועצה החדשה בהצלחה רבה.

איגוד מנהלי ועובדי הנוער ברשויות המקומיות מאחל הצלחה לאיתי ולשאר הנבחרים החדשים.

הגיבו כאן לכתבה