1,000 צירים בוועידת מועצות התלמידים והנוער במרכז הקונגרסים בחיפה, בנושא ׳פנים לסובלנות, גב לאלימות׳

ועידה מועצת הנוער הארצית בחיפה

הוועידה הארצית של מועצת התלמידים נערכה בחיפה בנושא ‘פנים לסובלנות, גב לאלימות׳ • מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב: “אין מדינה בעולם אשר יכולה לכסות את כל הצרכים שלה באופן טוטאלי וכאן אתם נכנסים לתמונה , מקדמים את מי שצריך, נותנים מענים , משנים את פני החברה, מתווים דרך”


מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב בכנס. צילום: דוברות מחוז חיפה

מועצת התלמידים והנוער הארצית קיימה היום את ועידת מועצות התלמידים והנוער בישראל בנושא ׳פנים לסובלנות, גב לאלימות׳ במחוז חיפה (במרכז הקונגרסים, חיפה). ועידת מועצת התלמידים והנוער הארצית היא הכינוס הרחב ביותר של נבחרי הנוער בישראל ומגיעים אליו יותר כ-1,000 צירים מכל רחבי הארץ.

במסגרת הוועידה כיבדו בנוכחותם: מנכ״ל משרד החינוך מר שמואל אבואב, ד”ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה במשרד החינוך, ראש עיריית חיפה ד״ר עינת קליש רותם, מנהל מינהל חברה ונוער מר חגי גרוס, יו״ר אגודת מנהלי מחלקות הנוער גיא אליהו, גב’ עינב יניב שוורץ, מנהלת מינהל חברה ונוער במחוז ומכובדים רבים נוספים.


מנכ״ל משרד החינוך שמואל אבואב בפני באי הוועידה הארצית של מועצות התלמידים והנוער : ״אני מוקיר ומעריך את ההירתמות שלכם למען החברה הישראלית, אין מדינה בעולם אשר יכולה לכסות את כל הצרכים שלה באופן טוטאלי וכאן אתם נכנסים לתמונה, מקדמים את מי שצריך, נותנים מענים, משנים את פני החברה, מתווים דרך, מעודדים לסובלנות, אתם מנהיגים אמיתיים״.

ראש העיר ד”ר עינת קליש רותם, מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב ומנהל המחוז במשרד החינוך ד”ר סער הראל. צילום: דוברות מחוז חיפה

יו”ר מועצת תלמידים ונוער במחוז חיפה שחף פורטנוי (מבית הספר הרב תחומי בחדרה): “היום התכנסה ועידת מועצות התלמידים והנוער הארצית. בוועידה מתכנסים נציגים של מועצות התלמידים והנוער בכל הארץ, על מנת ליצור מסמך בנושא מסוים, שיתווה את שנת הפעילות הבאה. הנושא שנבחר היום הוא ‘פנים לסובלנות וגב לאלימות’. במהלך כל היום נערכו סדנאות, הייתה הרצאה של דין מירושניקוב בנושא ‘הכי ישראלי’. בהתחלה נישאו נאומים של מנכ”ל משרד החינוך שמואל אבואב וראש העיר ד”ר עינת קליש רותם. אני פתחתי את המושב השלישי והמסכם ואמרתי כמה אני נרגשת לעמוד היום מול בני הנוער וכמה אני חושבת שהוועידה הזו היא בעצם ההוכחה לכוח הענק, שיש לבני נוער. אנחנו לוקחים על עצמנו משימה מאוד חשובה ואנחנו מתחייבים לקיים ולהפנות גב לאלימות ופנים לסובלנות”.

הגיבו כאן לכתבה