“המטרה – לחזור לליגת העל” | קבוצת מכבי חיפה בכדורסל בהצהרת כוונות

מימין לשמאל: שווץ, כהן, קופרברג ובק (צילום: חגית אברהם)

היום (א’, 27/6/2021) נערכה מסיבת עיתונאים מיוחדת של קבוצת הכדורסל של מכבי חיפה, לאחר הודעת בעלי המועדון ג’ף רוזן, על עזיבתו את הקבוצה. החלטתו של רוזן הגיעה לאחר שבסיום העונה ירדה הקבוצה לליגה הלאומית, השנייה בדירוג ליגות הכדורסל בישראל.

במסיבת העיתונאים השתתפו אילן בק, יו”ר הקבוצה והאיש החזק במועדון לאחר עזיבת רוזן, דניאל קופרברג, הקפטן החדש של הקבוצה, שחזר למועדון בו גדל, רועי שווץ, מנכ”ל מכבי חיפה ויוסי כהן, בעלי “נקסט אורבן” – הספונסר החדש של הקבוצה.

מכבי חיפה כדורסל
קופרברג ובק (צילום: חגית אברהם)

אילן בק יו”ר קבוצת מכבי חיפה כדורסל:

אנחנו כאן כי מכבי חיפה צריכה אותנו… אנחנו צריכים את האוהדים אתנו. הקבוצה תתחבר מיידית למחלקת הנוער ולבוגרי המחלקה. הקבוצה צריכה לחזור לליגת העל בתוך שנה אחת. אנחנו מתכוונים לפנות לעירייה ולעומדת בראשה, כי תמיכת העירייה היא קריטית להצלחת הקבוצה. ירוק עולה.

לשאלת כתב חי פה – תאגיד החדשות, לגבי גודלו של תקציב הקבוצה, השיב בק כי מסגרת התקציב טרם נקבעה. “התקציב יגובש בימים הקרובים”, כך נאמר, “כשימונה מאמן לקבוצה. התקציב יותאם להתמודדות עם האתגרים בליגה הלאומית ובמטרה להיפרד ממנה מהר ככל האפשר” (העפלה בחזרה לליגת העל – ש.ב.)”.

מכבי חיפה כדורסל
מימין לשמאל: שווץ, כהן, קופרברג ובק (צילום: חגית אברהם)

דניאל קופרברג:

אני מתרגש לחזור למקום שבו גדלתי. אני מרגיש שיש אתגר נהדר השנה. מטרת המועדון היא לחזור לליגת העל, ברור שבלי הקהל לא נוכל להשיג את המטרה שלנו.
מכבי חיפה כדורסל
כהן וקופרברג (צילום: חגית אברהם)

יוסי כהן, מנכ”ל נקסט אורבן – הספונסרית החדשה:

אסור לתת למכבי חיפה לשקוע. החלטנו להגדיל את התמיכה כדי לאפשר למועדון לעמוד על הרגליים. מועדון מפואר כמו מכבי חיפה חייב להיות בליגת העל. אני בטוח שיחד עם העירייה ובחיבור בין הקבוצה לאוהדים, מכבי חיפה תהיה קבוצה שכולנו נהיה גאים בה.

אילן בק, יו”ר קבוצת מכבי חיפה כדורסל | צפו


אילן בק אמר לחי פה:

באנו לפזר את עננת אי הבהירות. עוד מוקדם לדעת איך יראה הסגל. החתמת דניאל קופרברג היא הצהרת כוונות. חשוב לנו שהקבוצה תהיה מורכבת משחקני נוער שגדלו במכבי חיפה ושתהיה קבוצה צעירה ורעבה. נמנה מאמן ואז נוכל להתקדם בבניית הסגל.
הגיבו כאן לכתבה

3 תגובות
  1. רפי רפול - חסון.חיפה אמר/ה

    חייבים לחזור לליגת העל. שבוע טוב

  2. ציפי אמר/ה

    דניאל בהצלחה לך ולקבוצה

  3. טל ג'ון אמר/ה

    מאמין שמכבי חיפה תחזור לליגת העל שם מקומה, חייבים להביא שחקנים וזרים מתאימים כדי לעלות לליגת העל. מאמין שזה יקרה בהצלחה לקבוצה .

הגיבו כאן לכתבה