רעידת אדמה בכדורסל החיפאי • אחרי 14 שנה – ג'ף רוזן עוזב את מכבי!

ג'ף רוזן (צילום: איחוד הצלה)

רעידת אדמה התחוללה אמש (שני, 21.6.21) בכדורסל החיפאי, כאשר מי שהיה הבעלים הוותיק של הירוקים – מכבי חיפה בכדורסל, הודיע על עזיבתו את הקבוצה, זאת לאחר עונה קשה ולא מוצלחת, בה סיימה הקבוצה את הליגה במקום ה-13 וירדה לליגה הלאומית.

אכן זעזוע קשה, הנחשב אף לרעידת אדמה בספורט החיפאי. כשהיום זה קורה כבר בצורה רשמית כשג’ף רוזן מודיע באופן רשמי על החלטתו לא להמשיך ולעזוב את החיפאים במיידי, שסיימו את העונה עם 7 ניצחונות, 23 הפסדים ובמקום ה-13 המוביל לליגת המשנה היא הליגה הלאומית.

יש לציין כי ג'ף רוזן העלה את קבוצת מכבי חיפה לליגת העל, הוביל אותה ל-9 הופעות בפלייאוף, אליפות מדהימה בעונת 2012/13 והופעה אחת בגמר. בתקופת רוזן הקבוצה שיחקה במפעלים אירופאים ב-3 עונות שונות והחתימה לא פחות מ-25 מתאזרחים, אך כאמור, הקבוצה ירדה ליגה העונה ותשחק בלאומית.

ג'ף רוזן מסר בהודעת הפרידה שלו מהקבוצה ומהעיר החיפאית:

הגעתי לישראל כציוני וכאיש עסקים. אני גאה מאוד במה שהשגנו בחיפה במהלך 14 העונות האחרונות, על המגרש ומחוצה לו, אני מצפה לפרק הבא שלנו בספורט הישראלי.
ג'ף רוזן (צילום: איחוד הצלה)

ממנהלת הליגה בכדורסל נמסר:
"אנו מודים לג'ף רוזן על תרומתו ותמיכתו הגדולה במכבי חיפה בפרט ובכדורסל הישראלי בכלל במשך 14 שנים, מאז 2007. רוזן ייזכר תמיד כמי שקידם ואף מימן את שיפוצו של היכל הספורט רוממה שבחיפה, שהפך לאולמם הביתי של הירוקים וב- 2012 אף חגג באולם הביתי אליפות ראשונה והיסטורית בתולדות המועדון החיפאי".

יו"ר מנהלת הליגה, שמואל פרנקל, אמר:

ג'ף רוזן הוא איש מיוחד, אני מודה לו באופן אישי כחבר וכמובן מודה לו על עשייה גדולה שתרמה רבות לכדורסל הישראלי. אני מקווה ומאמין שג'ף ימצא את דרכו בחזרה לכדורסל הישראלי, מאחל לו הרבה בהצלחה ומקווה מאוד לראות אותו בקרוב שוב.

בתוך כך נוסיף ונציין, כי לאחר שהודיע אתמול בערב ג'ף רוזן על עזיבתו את מכבי חיפה, הודיע גם מנכ"ל הקבוצה אסף רוזנבלט על עזיבתו את המועדון הירוק. רוזנבלט שימש כמנכ"ל המועדון החל משנת 2017, ואתמול, כאמור, עזב גם הוא את הקבוצה הירוקה.

הגיבו כאן לכתבה

תגובה
  1. אבי אמר/ה

    למה להתחיל כתבה במילים רעידת אדמה בחיפה
    נפלצם על הראש ???
    ומי זה בכלל הרוזן הזה

הגיבו כאן לכתבה