מכבי חיפה בכדורסל: דניאל סאואנה סיים את דרכו כמאמן הקבוצה

“אני מוטרד מאוד ממצבה של קבוצת הכדורסל של האגודה לא רק בגלל התוצאות הכושלות שלה אלה בעיקר בשל הדרך הכושלת” אומר יו”ר אגודת מכבי חיפה כרמל לאחר שמאמן הקבוצה דניאל סוואנה סיים את דרכו ועוזרו עמית בן דוד מונה כמחליפו.

אגודת מכבי חיפה בכדורסל, שהעבירה את מחלקת הכדורסל שלה לידי הבעלים, ג’ף רוזן, לפני 14 וחצי שנים, לא יכולה להחזיר את המחלקה לאגודה. רק רוזן יכול להשיב אותה, במידה ויחליט לעזוב.

ענבי מסביר: “אני מוטרד בעיקר מהקשר של המועדון לשחקני הבית שלה שמשחקים במועדונים אחרים במקום שישחקו במועדון ובעיקר מהנתק בין המועדון לאוהדים”. בימים הקרובים יכנס, ענבי ישיבת הנהלת אגודה כדי לדון בעתיד מחלקת הכדורסל.

ממכבי חיפה – כדורסל, נמסר לחי פה תאגיד החדשות:

מועדון הכדורסל מכבי חיפה מודיע על סיום תפקידו של דניאל סאואנה כמאמן הקבוצה. עוזר המאמן, עמית בן דוד, יחליפו.

סאואנה מונה לעוזר מאמן בעונת 2016-17 ובעונת 2018-19, עד שמונה למאמן הקבוצה לקראת סיום אותה עונה, בה חזרה הקבוצה לליגת העל. סאואנה שימש כמאמן הקבוצה לאורך כל עונת 2019-20 ועד לשלב זה של עונת 2020-21.

עמית בן דוד היה עוזר המאמן בשתי העונות האחרונות ולפני כן שימש כעוזר מאמן הפועל תל אביב במשך שתי עונות. לבן דוד 20 שנות ניסיון כשחקן ושיחק במדים הירוקים בין השנים 2008-2010. 

“אנחנו רוצים להודות לדניאל סאואנה על תרומתו כמאמן בשתי העונות האחרונות” אמר בעלי מכבי חיפה, ג’ף רוזן. “בשלב זה אנחנו חושבים שזה מהלך לטובת הצלחת הקבוצה ואנחנו מצפים מעמית בן דוד להצעיד אותנו בדרך הנכונה”.

הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו