הנוער החיפאי בחר את מנהיגו – איתן סויסה, נבחר ליו”ר מועצת הנוער העירונית של חיפה

דובר מועצת הנוער העירונית חיפה, איתן סויסה, נבחר ליו”ר מועצת הנוער העירונית בבחירות שהתקיימו ברביעי האחרון. סויסה: “אני שמח וגאה לעמוד בראש המועצה של הנוער הכי איכותי בארץ שפועל ומתנדב בעשרות ארגונים ותנועות נוער. אנחנו נמשיך להציג את הנוער בראש סדר העדיפויות של העיר – בוועדות העירייה, באירועי תרבות ובכל מקום אפשרי”.

003-_יושב_ראש_המועצה_העירונית.png

יושב ראש המועצה העירונית החדש – איתן סויסה.

 

ביום רביעי האחרון, בחרו נבחרי הנוער בעיר, את מי שינהיג את אלפי בני הנוער החיפאיים לקראת המשך הפעילות באביב ובקיץ. את מי שיוביל את הנוער וידאג לממש את האינטרס שלו, את מי שידאג לאירועי התרבות ואת מי שיגן על זכויותיהם של הנוער החיפאי. נבחרי הנוער בחרו באיתן סויסה, לתפקיד יושב ראש המועצה העירונית חיפה. סויסה, שנבחר להוביל ולהנהיג את אלפי בני הנוער החיפאיים , לומד בכיתה י”ב בישיבת בני עקיבא “יבנה” חיפה, וכיהן עד כה כדובר המועצה. לתפקיד הדובר נבחר רוני ברלין , לתפקיד המזכ”לית נבחרה נועה שוורץ, ולתפקיד יו”ר הועדה האתית משפטית נחבר חנן יזדי.

סויסה פתח את הבחירות בנאום לפני נציגי המועצה: “לפני שלוש שנים, בתחילת כיתה י’, הגעתי למועצת הנוער העירונית לאחר פעילות רבה במועצת הבית ספרית שלי ומתוך רצון ואמונה, כי לנו בני הנוער יש יכולת וכוח גדול לשנות ולהוביל. זכינו בזכות גדולה לייצג, לדאוג ולקדם את הצרכים והאינטרסים של הנוער, לשם כך נבחרנו וכך אנחנו פועלים. בשנה האחרונה הובלנו מהפכות ופרויקטים גדולים במועצה (שבוע הנוער, משתלטים על העיר, קיץ 10 ב 10 שהופקו בשיתוף עם רשות הצעירים-הבית של הנוער החיפאי, מחאות על הטיולים השנתיים וכו’) המועצה חייבת להמשיך קדימה, בלי לעצור, המועצה בראשותי תמשיך את החזון שהיא התחילה איתו את השנה, חזון ששם את הנוער בראש סדר העדיפויות של העיר. אני מכיר את החזון, אני אמשיך אותו בלי לעצור לרגע. ממשכים עם החזון, ממשיכים עם הנוער”.

עם בחירתו לתפקיד אמר סויסה: “אני שמח לקבל את אמונם של עשרות אלפי בני הנוער החיפאי ולבצע את השליחות הענקית – לעמוד בראש ארגון הייצוג שלהם. אני הולך להוביל קו שעיקרו איחוד בין הקהלים השונים בעיר מתוך אמונה שהעתיד חייב להיות עתיד של שיתופיות. אני שמח וגאה לעמוד בראש המועצה של הנוער הכי איכותי בארץ שפועל ומתנדב בעשרות ארגונים ותנועות נוער. אנחנו נמשיך להציג את הנוער בראש סדר העדיפויות של העיר – בוועדות העירייה, באירועי תרבות ובכל מקום אפשרי. כשמדברים על נוער איכותי מתכוונים לנוער חיפאי”.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.