איתן סוויסה מחיפה, נבחר כמצטיין קצין הנדסה ראשי

צוער איתן סוויסה, לוחם בגדוד ההנדסה 601 של חטיבת השריון 401, מחיפה נבחר כמצטיין קצין הנדסה ראשי, בטקס מצטייני קצין הנדסה ראשי, תא”ל אילן סבג, לכבוד יום העצמאות ה- 71 למדינת ישראל. כזכור, איתן סוויסה היה יו״ר מועצת התלמידים של חיפה והוא ידוע בפעילות החברתית שלו בעיר.

סוויסה, המשרת כלוחם בגדוד ההנדסה 601 של חטיבת השריון 401, התגייס במרץ 2017 לחיל ההנדסה הקרבית, אחרי טירונות ואימון מתקדם שובץ בגדוד 601, עבר קורס מפקדים אחריו היה ע’ מפקד פלוגה בגדוד וכיום נמצא בקורס הקצינים בבה”ד 1.

סוויסה, קיבל את אות ההצטיינות על תפקידו בתור סמל מחלקה, בעיניו מפקד טוב זה מפקד שיודע לקחת את החיילים שלו ואת כל התכונות החזקות שיש בהם ולהפוך אותם לחיילים טובים שיהיו מוכנים לכל דבר.

בין תחביביו של סוויסה, גם התנדבות בעמותת “יוצר אור” אשר מסייעת למשפחות נזקקות, אותה הקים יחד עם חברים, ובנוסף הוא מנהל בעמותת “חודש טוב” במסגרתה מקיימים פרויקטים של תרומה לחברה כמו התנדבות בבתי חולים, יחד עם בני נוער מהאזור.

סוויסה, מאמין כי אדם שרוצה משהו ומוכן להשקיע הוא יכול להשיג הכל, ועוד מספר כי הדבר האהוב עליו בשירותו הצבאי אלו החיילים שלו ובעיקר העבודה המשמעותית עם הטירונים, הוא מרגיש שהגדוד הוא כמו משפחה ומאוד נהנה בתפקידים שעשה בשירותו. 

צוער איתן סוויסה (צילום: דובר צה"ל)
צוער איתן סוויסה (צילום: דובר צה”ל)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.