דותן שלום מונה למנכ”ל קניון שער הצפון

בתקופה שמביאה לא מעט אתגרים לעולם הקמעונאות ודורשת חשיבה על פתרונות יצירתיים, מונה בקניון שער הצפון מנכ”ל חדש: דותן שלום  

דותן שלום, בעל ניסיון עשיר בניהול ושיווק רשתות ריטייל קניונים ומרכזי מסחר, כיהן לאחרונה כמנכ”ל קניון הסינמול בחיפה. לאחר שורה ארוכה של תפקידי מפתח ניהוליים בתחום, ביניהם סמנכ”ל התפעול והמכירות בבאג (BUG), רשת חנויות המחשוב והטכנולוגיה הגדולה בישראל, ומנהל מכירות ארצי ברשת פז-YELLOW, שם ניהל באופן ישיר כ-200 סניפים של כ-160 זכיינים.

דותן שלום:

חיזוק התמהיל הייחודי, הנגשה וחזון לעתיד

קניון שער הצפון, נמצא בבעלות חברת שיכון ובינוי וקבוצת ברונפמן פישר, מתפרש על פני 60,000 מ”ר, ותוכנן על ידי משרד משה צור אדריכלים. שער הצפון ממותג כ”קניון המשפחות של הצפון”  והינו הקניון הראשון והיחיד בישראל הכולל בתוכו סניף ענק של איקאה.

לקניון תמהיל מגוון המשלב מותגים בינלאומיים לצד רשתות ישראליות בולטות, חנויות מקומיות ולשכה מרכזית של רשות האוכלוסין – משרד הפנים. 

“קניון שער הצפון פונה לכל תושבי הצפון, כמו גם למטיילים ולתיירים באזור הרב-גוני שלנו. מיקומו האסטרטגי על ציר מרכזי לצד תמהיל הרשתות הרחב שבו, מאפשר לו להיות קניון על אזורי ולשרת אוכלוסייה של מעל למיליון תושבים. בעתיד הקרוב הרכבת הקלה תהפוך את הקניון לנגיש לעוד אוכלוסיות ולמבקרים”, מסביר דותן, “דבר שיתרום לביסוס מעמדו כקניון חדשני מעודכן ומוביל באזור הצפון”.

כבר עכשיו מונחות על שולחנו תוכניות עבודה עם חזון מובהק לעתיד, שלחלקן הוא מספק הצצה: “המטרה שלי היא להוביל את הקניון לחדשנות ברמת הבילוי והחוויה, להרחיב את מגוון הפעילויות הייחודיות למשפחות ולילדים, להעשיר עוד יותר את תמהיל השוכרים, ולהמשיך ותחזק את מיצוב הקניון כמוביל בתחום הפנאי והבילוי המשפחתי. זאת, תוך התאמה לצרכי הלקוחות בעידן בו הדינמיקה משתנה מהר מאוד, וזמן התגובה הוא פקטור משמעותי”.

דותן שלום, איש משפחה מהצפון בעצמו (נשוי ואב לשלושה, תושב כפר ורדים), מתכנן להמשיך ולחזק את הקניון תחת ערכים אלו.  

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

תגובה
  1. רפי חסון אמר/ה

    ברכות חמות לדותן.