חנוכה 2019 בקניון שער הצפון • פסטיבל חנוכה שואו • 24-26/12/19 • מופעי ג’אגלינג, אש, אקרובטיקה וקרקס • הכניסה חופשית

חנוכה 2019 בקניון שער הצפון (צילום ועריכה: ערן גילווארג)

הורים וילדים פקדו אתמול והיום את קניון שער הצפון לחגוג את חופשת החנוכה. מנכ”ל הקניון, דודו שגיא, מאחל לאורחים חג שמח, ימים של כיף בקניון שער הצפון, קרקס בכל פינה, בכל יום 3 סדנאות. כמו כן מתקיימים 3 אירועים במהלך היום, כולם מוזמנים. חדש בקניון שער הצפון: מסעדת ביגה כשרה, סוכנות דוגמנות ומכון יופי.

ג’אגלינג באש, נסיעה באופניים על חבל, חרבות מתעופפות, איזון כיסאות על הראש, הטלת סכינים, גלגול כדורי בדולח ובליעת אש – את הפעילויות האלו ממש לא כדאי לנסות בבית, אבל בחנוכה הקרוב תוכלו להוציא את הילדים מהבית ולצפות במופעי קרקס, אקרובטיקה ולוליינות ומופעים מרהיבים רבים ללא תשלום בפסטיבל חנוכה שואו.

הפסטיבל יתקיים במהלך חג החנוכה בתאריכים 24-26 בדצמבר (ימים שלישי-חמישי) בין השעות 11:00-19:00 עם מגוון עצום של מופעים, מופע ג’אגלינג, סדנאות יצירה ואפילו אמן בלונים שיחלק לבאי הקרקס בלונים מעוצבים • ללא תשלום

פסטיבל חנוכה שואו בקניון שער הצפון (צילום: מיכה לובטון)
פסטיבל חנוכה שואו בקניון שער הצפון (צילום: מיכה לובטון)

לא צריך יותר לשבור את הראש (או את הכיס) כדי למצוא פעילות מהנה לכל המשפחה בחג החנוכה  ולא רק לשעות ספורות, אלא ליום שלם.  קניון שער הצפון מציג במהלך חג האורות את פסטיבל חנוכה שואו – שלושה ימים של מופעים וסדנאות ברוח קרקסית לכל המשפחה עם אמני קרקס המובילים בארץ שמופיעים ברחבי העולם.

פסטיבל חנוכה שואו בקניון שער הצפון (צילום: מיכה לובטון)
פסטיבל חנוכה שואו בקניון שער הצפון (צילום: מיכה לובטון)

בכל יום יתקיימו מגוון מופעים מרהיבים לכל המשפחה עם מיטב להטוטי הקרקס של האמנים הטובים מסוגם בישראל. בין היתר תוכלו לצפות במופע “הלוליינים” של שני האקרובטים הטובים בארץ, במופע קרקס אינטראקטיבי וקורע מצחוק של ‘אסף קלי קלות’ ובקרקס ‘אש על הגולש’ – מופע קרקס ואש לכל המשפחה.

פסטיבל קרקס בקניון שער הצפון (צילום: מיכה לובטון)
פסטיבל קרקס בקניון שער הצפון (צילום: מיכה לובטון)

ויש עוד מבחר עצום של מופעי קרקס מלהיבים: ‘קרקס בלי בעיה’ – מופע  בסגנון תיאטרלי ייחודי המשלב ליצנות מודרנית עם טכניקות אקרובטיקה ולהטוטנות,  שזכה להציג בהצלחה מרובה בפסטיבלים המובילים בעולם, מופע של גולן – מופע מדהים ומצחיק של ג’אגלינג וקרקס לילדים לכל גיל, צמד “החנונים” במופע קרקס קומי ומרגש לכל המשפחה המשלב אקרובטיקה וליצנות ו”הלהטוטנים” מופע להטוטנות ללא מילים המשלב הומור, תנועה וקצב.

ימים ג’ – ה’ 24-26/12/2019 בין השעות 19:00 – 11:00
• הכניסה חופשית • בקניון שער הצפון 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.