לשכת רשות האוכלוסין של משרד הפנים נפתחה בקניון שער הצפון

מהיום תושבי הקריות יוכלו ליהנות משירותי משרד הפנים בלשכת רשות האוכלוסין בקניון שער הצפון

מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה פרופ' שלמה מור יוסף (צילום - סמר עודה)

לשכת רשות האוכלוסין בקריות נחנכה היום (ה') בטקס חגיגי בקניון שער הצפון במעמד שר הפנים אריה דרעי, סגן השר משולם נהרי, מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה, פרופ' שלמה מור יוסף, ראש עירית קריית אתא יעקב פרץ, ראש עירית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי , ראש עירית קריית ים, דוד אבן צור, נציגי הנהלת הקניון ובכירי רשות האוכלוסין וההגירה.

צפו בוידאו מאירוע הפתיחה:

 

עד היום תושבי הקריות נאלצו לנסוע עד לחיפה או עד לעכו על מנת לקבל שירות בנושאי מרשם ודרכונים בלשכות האוכלוסין וההגירה. מעתה הם יכולים לקבל שירות זה קרוב לבית עם פתיחת לשכת האוכלוסין בקניון שער הצפון במתחם אקיאה בקרית אתא.

קניון שער הצפון (צילום – ירון כרמי)

באי הלשכה יכולים ליהנות מחווייה משולבת של קבלת שירותי משרד הפנים לצד קניות במתחם אחד. הלשכה ממוקמת בקומה השנייה של הקניון, מרווחת, ממזוגת ומצוידת בכל הטכנולוגיה החדישה.

 

שר הפנים אריה דרעי:

"אין ספק שזאת שמחה גדולה להשתתף בהרבה טקסים ופתיחת עוד לשכה. אני שמח שאנשים יכולים לקבל שירות במקום יותר קרוב לבית, במקום נגיש וממוזג ולקבל שירות יותר טוב, זה משמח אותי וזאת המטרה שלנו והמשימה שלנו. מהיום הראשון שנכנסתי לתפקיד שמו מולי את המטלות של הרשות וראיתי שהשירות לאזרח היה במקום קצת נמוך והעליתי אותו לראש הטבלה ואמרתי לפני כל דבר זאת המשימה הכי גדולה שצריכה להיות. אין לנו יום של מנוחה – נכנסו לשנתיים מאוד צפופות עם המון משימות ומטלות של הביומטרי ועוד אחרות ואנחנו עומדים בהם ובזכות העובדים המסורים אנחנו עומדים ועוברים גם את הימים הקשים".

אריה דרעי בעת פתיחת סניף משרד הפנים בקניון שער הצפון (צילום – סמר עודה)

אלון בכר, נציג היזמים בקניון הצפון:

"זכינו במכרז להקמת לשכת משרד הפנים זאת לשכה שתרכז את כל השירות לתושבים בכל הצפון לאו דווקא מהקריות אפילו גם מחיפה. יש לנו קומפלקס שייתן חווית שירות לאנשים שבאים לקבל שירות במשרד הפנים ובעצם לקבל חוויה משולבת גם לעשות קניות באקיאה וגם להנות מהקניון הנעים שיש כאן וזה שיתוף שהוא וין וין לכל הצדדים גם משרד הפנים, גם לאזרחים וגם לקניון".

אלון בכר, נציג היזמים בקניון הצפון (צילום – סמר עודה)

 

מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה פרופ' שלמה מור יוסף:

"אנחנו פותחים היום לשכה במקום שבו לא היתה לשכה. עד עכשיו תושבי הקריות היו מקבלים שירות בחיפה או בעכו, והיום הם יכולים לקבל את השירות קרוב למקום מגוריהם שזה הדבר המרכזי בעשייה שלנו. מעבר לזה בנינו לשכה שנמצאת במקום מרכזי מאוד ונגיש. בנוסף הלשכה היא לשכה מודרנית שיש בה את כל האמצעים הדיגיטלים ועם כל השירות הדיגיטלי שלנו  כל הדרכונים והתעודות זהות הם ביומטריות ואנחנו מאמינים שעל ידי תוספת משמעותית כזאת גם תקל על הלשכות האחרות אבל בעיקר לשפר בצורה משמעותית את השירות לתושבי הקריות".

מנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה פרופ' שלמה מור יוסף (צילום – סמר עודה)
לשכת האוכלוסין בשער הצפון בקרית אתא (צילום- סמר עודה )
לשכת האוכלוסין בשער הצפון בקרית אתא (צילום- סמר עודה )
לשכת האוכלוסין בשער הצפון בקרית אתא (צילום- סמר עודה )
5 תגובות
 1. קטי לוי אמר/ה

  אני מבקשת לחדש דרכון וזה דחוף,
  האם אוכל להגיע היום בסביבות השעה
  16:00 ??

 2. בן-עזרא מרדכי אמר/ה

  התגובה איומה אי אפשר להשיג מענה טלפוני אני אדם מבוגר ואין לי יכולת לבצע פעולות באינטרנט
  אבקש לייצור קשר ןלעזור לי למילוי טופס מרשם אוכלוסין

  בתודה מרשא

  1. בן-עזרא מרדכי אמר/ה

   בהמשך לתגובתי נא ליצור קשר לטלפון 04-8413971 או 0547773226

 3. מוזר ביותר אמר/ה

  ולמה צריך להעשיר בעלי קניונים?
  אין מבני ציבור לפתוח בהם את הלשכה הזאת?

 4. אבי כהן אמר/ה

  לפחות גם התושבים מרוויחים מזה משפחת ראש העיר מעורבבת בהנהלת הקניון.

לא ניתן להגיב