הפנינג בריאות חורפית בקניון שער הצפון | ביום חמישי ה-28 בנובמבר, החל משעה 16:00 אחה”צ

הכניסה חינם

הפנינג בריאות חורפית: מרפאת בובות, אימון כושר חוויתי לילדים והורים, מתן חיסונים במקום ומפגש עם מומחה ברפואת ילדים .צוותי כללית מגיעים לקניון שער הצפון ועורכים אירוע מהנה לילדים והוריהם לקראת החורף.


החורף בפתח והחשש מהשפעת, דלקות האוזניים והריאות מדאיג אותנו? אפשר למנוע זאת ביעילות! צוות כללית בקריות, בשיתוף קניון שער הצפון, עורך הפנינג בריאות חוויתי לילדים במהלכו יינתנו במקום חיסוני שפעת, הרצאות בנושאי בריאות הילד בחורף ומיתוסים על החיסון נגד שפעת, התנסות הילדים במתן טיפול רפואי במרפאת בובות ואימון כושר משולב להורים ולילדים- הכל ללא תשלום ופתוח למבוטחי ככל קופות החולים .
רוצים להשפיע על השפעת? הגיעו להפנינג מיוחד להורים ולילדים ביום חמישי ה-28 בנובמבר, החל משעה 16:00 אחה”צ. במהלך האירוע המגוון יוזמנו הילדים וההורים לקפוץ בהנחיית מאמנת כושר שתפעיל אותם ותדגים תרגילים לשמירה על אורח חיים בריא גם ביום יום. לאחר מכן תופעל מרפאת בובות, שבה האחיות מדריכות את הילדים כיצד לטפל בבובות המחמד (מומלץ להגיע עם בובת המחמד של הילד) ולהכיר מקרוב את הסטטוסקופ, השפדל לבדיקת גרון , הכפפות, המזרקים ושאר האביזרים מהמרפאה, בדרך המסייעת להפחתת חשש מטיפולים וזריקות.
בעוד הילדים עוסקים בטיפול בבובות, יוכלו ההורים ליהנות במקביל מהרצאתו של ד”ר דב הורניק, מנהל המרכז לבריאות הילד של כללית לב הקריה, על מחלות החורף בילדים, דרכי מניעה וטיפול, בדגש על חשיבות החיסונים נגד שפעת ותוך מענה לשאלות ההורים.
בונוס מיוחד! כדי להקל על ההורים, יוכלו ההורים והילדים, מבוטחי כללית, לקבל במקום חיסון נגד שפעת בחינם, על ידי אחות מוסמכת לכן חשוב להצטייד בכרטיס המגנטי. הילדים יתנסו במתן חיסון לבובה בעודם מתחסנים, בלי להרגיש בכך.
כניסה חופשית וללא עלות, לו”ז היום:
16:00 אימון כושר לילדים ולהורים
16:30 מרפאת בובות – התנסות חוויתית לילדים להפחתת חרדות מפני טיפול רפואי
17:00 – ד”ר דב הורניק, מהל מרכז הילד של כללית בקרית אתא בנושא: הכנת ילדים לחורף
18:00 המשך פעילות לילדים במרפאת הבובות
16:00-18:00 חיסוני שפעת למבוטחי כללית
במתחם התרבות בקניון שער הצפון, קרית אתא

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.