חזירי בר בחיפה ליד בית הספר הרצל בצהרי היום • התארגנות להפגנה של תושבי חיפה 20/12/19

חזיר בר ליד בית ספר הרצל (צילום מעין)

היום צולמו חזירי בר מול בית הספר הרצל בחיפה, רחוב צדקיהו 7-9. בסמוך לצופים. בזמן שילדי בית הספר מסיימים את הלימודים, ניתן לראות ילדים על פני הילדים כי חלקם מפחדים.

חזיר בר ליד בית ספר הרצל (צילום מעין)
חזיר בר ליד בית ספר הרצל (צילום מעין)

ערן שולמן, תושב כרמליה ופעיל בועד השכונה:

חיי נהפכו לגיהינום. לכל מקום שאני הולך אני פוגש חזירי בר. היום חזרתי מקופת חולים בונן הביתה ובדרך ברחוב צפרירים בגן הציבורי פגשתי שוב 8 חזירי בר בוגרים הורסים את הדשא ואחד החזירים נהם לעברי והתחיל לרוץ לכיווני ואני לא הפרעתי לו. אני לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היה מדובר בילד או ילדה החוזרים הביתה מבית הספר הרצל הנמצא במרחק של כמה בתים משם. זוהי שיגרת היום אם לא בגן הזה אס בגינות פרטיות ואם לא בגינות פרטיות בכיכרות וככה הלאה והלאה. רצוני לגור בביטחון בעיר ומבקש מהעירייה מצאו פתרון שיפתור את הבעיה. איני רוצה דילול מבחינתי עשו העברה לכיוון רמת הגולן הגליל במכלאות.

ביום שישי 20/12/19 בשעה 12:30 מתארגנת הפגנה של תושבי חיפה מכל שכונות העיר בככר צפרירים סמוך לציר מוריה. (מותנה באישור משטרה. במידה ותהיה סערה ידחה בשבוע).

מטרת ההפגנה לגרום לעירייה להיעתר לדרישת תושבי כל השכונות הרבות בחיפה הנפגעות ממכת חזירי הבר ולהקצות עוד בשנת 2020 תקציבים ראליים עבור פתרונות רציניים בדגש על ביצוע מספר פתרונות בו זמנית שעונים על שני תנאים – אפקטיביים והומאנים יחסית.


הגיע הזמן לעמוד על זכותנו הבסיסית לאיכות חיים טובה ולדרוש מהעירייה לטפל במפגע החזירים לפני שיקרה אסון.

3 תגובות
 1. אייל אמר/ה

  אכזבה קשה מאד מקליש
  פשוט תחושה שאין ראש עיר או שהיא שבויה בידי גורמים קיצוניים שמונעים את הטיפול בבעייה הזו

  1. לימבו אמר/ה

   יש מי שממונה על הנושא, יש לתת הזדמנות ולחכות עד סוף הקדנציה שלה.

 2. חייל אמר/ה

  איזה חמודים. צרכים ללמוד לחיות יחד איתם!

לא ניתן להגיב