“שלוש בראש” – מכבי חיפה מחכה למובילת הטבלה מכבי ת”א ברוממה בשבת 30/11/2019

מכבי חיפה (צילום: אתר הקבוצה הרשמי)

אחרי שפתחה את העונה עם 3 הפסדים רצופים, הגיעו 3 ניצחונות רצופים ומחר בשעה 2000 (שבת, 30/11/2019), תפגוש מכבי חיפה את המובילה מכבי תל אביב, למשחק חם בהיכל הספורט ברוממה, משחק מיוחד בו הכל יכול לקרות • שחקן הקבוצה גרגורי ורגאס: ” נבוא קודם כל, לשחק הגנה חזקה”.


הירוקים מגיעים למשחק מול האלופה במומנטום נהדר, לאחר שניצחו את עירוני נהריה ברביעי האחרון בתוצאה 87:82 והשיגו את ניצחון החוץ הראשון שלהם העונה. מלבד הזרים גרגורי ורגאס ונסטור קולמנארס, שמפגינים יכולת נהדרת לאחרונה, בלט במשחק מול נהריה שחקן הקבוצה הישראלי יונתן מור, שהגיע לשיא קריירה עם 16 נק’ ו-4 מ-4 מה-3. מכבי חיפה מדורגת כרגע במקום ה-4 בטבלת ליגת WINNER סל, והמשחק מחר מול מכבי ת”א יהיה מבחן לא פשוט לחניכים של ג’ף סאואנה, לקראת רצף של משחקים קשים שבדרך.

מאמן מכבי חיפה דניאל סאואנה:

כשאתה פוגש את מכבי ת”א אתה יודע שמדובר באתגר גדול. לא רק עבורנו עבור כל מי שפוגש שאת הקבוצה הזו גם בארץ וגם באירופה. אנחנו צריכים לבוא מחר ולשחק חכם ובאחריות נגד קבוצה שאסור לך למצמץ מולה לרגע אחד.
גרגורי ורגאס. (צילום: מכבי חיפה בכדורסל, אתר הקבוצה)

שחקן הקבוצה גרגורי ורגאס:

מצפה לנו משחק קשה מחר. במשחקים מהסוג הזה, בטח נגד קבוצה איכותית כמו מכבי ת”א חשוב קודם כל לשחק הגנה חזקה, לשמור על ריכוז ולשחק קבוצתי. אנחנו מודעים גם לחשיבות המשחק עבור האוהדים שלנו שהולכים למלא מחר את רוממה.

קופות ההיכל יפתחו מחר בשעה 1800 ובהנהלת הקבוצה מצפים לאולם מלא במשחק של מכבי חיפה נגד הצהובים שעוד לא הפסידו העונה ומאזנם עומד על 6 ניצחונות ב-6 משחקי ליגה.

(צילום: מכבי חיפה בכדורסל, אתר הקבוצה)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו