השר משה כחלון נענה וירד מביתו בחיפה לשוחח עם פעילי הנכים • 08/08/19

ביום חמישי (08/08/19) לאחר שהיה ארוכה מתחת לביתו ברחוב הירקון נענה שר האוצר משה כחלון לרדת מביתו שבחיפה ולשוחח עם מובילי מאבק הנכים. הפעילים ביקשו תשובות לגבי הפעימה השנייה והשלישית .

מפגש השר כחלון עם הנכים מתחת לביתו שבחיפה (צילום: לביא נאור דוברות הנכים)

השר משה כחלון לארגוני הנכים:

חשבתי שזה נגמר ואני מבין את החשש שלכם, מי שחוקק את החוק זה אני, מי שיקיים את החוק זה אני, מי שקיים את הפעימה הראשונה זה אני, אני מתחייב לפניכם כמו שקיימנו את הפעימה הראשונה כך אקיים את הפעימה השנייה. אני מתנצל שאתם מגיעים לכאן, אנחנו משרד האוצר אנחנו מוצאים את הכסף, אני לא קשור לוועדות. מה שנקבע בחוק יהיה, אפשר לבדוק אותי בפעימה הראשונה, כל עוד שאני שר האוצר אני מקיים הבטחות.
השר כחלון עם פעיל מאבק הנכים (צילום: לביא נאור דוברות הנכים)
השר כחלון עם פעיל מאבק הנכים (צילום: לביא נאור דוברות הנכים)

לדברי אייל כהן, מוביל מאבק הנכים ומוביל קבוצת "הנכים הופכים לפנתרים":

הגענו בהפתעה וחשאיות לביתו של שר האוצר בכדי לקבל תשובות והבהרות לגבי הפעימה השלישית והרביעית ושוב אני חוזר ואומר כבעבר כל עוד לא נקבל את הפעימה השלישית והרביעית הלחץ יגבר ואף יוחרף בכל דרך לגיטימית מול ביתם של אותם שרים ואותם גורמים לטרפד מהלך זה בנוסף נחזור לכבישים למפעלים נמלי תעופה ובכל מקום אשר יפגע בהכנסות המדינה מתוצרים.
כיום הנכים ממשיכים כל בוקר לעשות החלטות קשות אם לקנות כיכר לחם או לקנות תרופות ומצב זה בלתי נסבל יותר ואין לנו דרך אחרת אלה רק להפעיל לחץ בכל דרך אפשרית.
אני וכל מובילי המאבק נפגש בקרוב בכדי לסכם על המשך החרפת מאבק הנכים.
השר כחלון עם פעילי מאבק הנכים מתחת לביתו שבחיפה (צילום: לביא נאור דוברות הנכים)
השר כחלון עם פעילי מאבק הנכים מתחת לביתו שבחיפה (צילום: לביא נאור דוברות הנכים)
תגובה
  1. מתי אמר/ה

    איפה הכסף שמשרד האוצר לוקח לביטוח לאומי ?

לא ניתן להגיב