בני משפחת טקה ז”ל נפגשו עם נציגי מח”ש והפרקליטות

בני משפחתו של סלומון טקה ז”ל ובאי-כוחם, נפגשו היום (שני 08/07/19) עם מנהלת המחלקה לחקירות שוטרים מח”ש, קרן בר-מנחם והמשנה לפרקליט המדינה לעניינים פליליים, מומי למברגר במשרדי מח”ש בירושלים. בר מנחם ולמברגר שהביעו השתתפות בצערה העמוק של המשפחה שמעו את טענות בני המשפחה ואת בקשותיהם.

במהלך הפגישה הודגשה החשיבות הרבה בקיום שיח עם בני המשפחה, במגבלות המתחייבות לנוכח השלב בו מצויה החקירה, ונמסר, כי החקירה מצויה בשלב מתקדם לקראת העברה לבחינת פרקליטות מח״ש.

לבני המשפחה נמסר כי במהלך החקירה בוצעו עד כה בדיקות מדעיות פורנזיות שונות, בהן ניתוח פתולוגי, בדיקות בליסטיות של הירי, בדיקות של הנשק בו בוצע הירי, ובחינת הזירה על ידי מעבדה לזיהוי פלילי. הממצאים לעת הזו של בדיקות אלו תומכים בטענה כי הקליע פגע תחילה בקרקע, כאשר נתז מהירי בקרקע הוא שפגע במנוח והביא למותו המצער.

לצד זאת הובהר, כי החקירה עדיין נמשכת וכי עדיין לא ניתן לגבש תמונת מצב ברורה וסופית באשר לנסיבות הירי ומהלך האירועים שהביאו לתוצאה הטרגית. כן הובהר כי מטבע הדברים, עדיין מוקדם לקבוע מה המשמעות המשפטית של הממצאים העובדתיים, שכן כאמור החקירה טרם הסתיימה.

כתבות נוספות בחי פֹּה - חדשות חיפה:

מח”ש הזמינה את המשפחה ואת באי-כוחה להמשיך לעמוד עימה בקשר וביקשה לעדכן כי הפרסומים שונים בתקשורת אודות עברו הפלילי של המנוח הינם שגויים.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.