גבי בן הרוש נבחר לקדנציה נוספת כיו”ר מועצת המובילים והמסיעים

גבי בן הרוש, בן 53 תושב קריית מוצקין, נבחר ברוב קולות מוחץ כיו”ר מועצת המובילים והמסיעים בבחירות שנערכו השבוע. בן הרוש שמשרדיו ממוקמים בחיפה, ותושב חיפה לשעבר מכהן בתפקיד יו”ר מועצת המובילים והמסיעים משנת 1999 וזו הקדנציה השישית בה הוא נבחר ברוב קולות מוחץ להמשך כהונה בתפקיד.

בראיון לחי פה אומר בן הרוש: “זאת עבודה לא קלה. אחד הנושאים העיקריים שאני מתמודד מול המשטרה וכל הגורמים הרלוונטים זה הבטיחות ותאונות הדרכים בנוסף, לשלומם ופרנסתם של נהגי אוטובוסים ומשאיות ברחבי המדינה. אני חותם על הסכמים קיבוציים אחד לשלוש ארבע שנים ומנהל משא ומתן עם ההסתדרות לטובת העובדים. היום השכר של נהגי המשאיות הוא מכובד, ולא מה שהיה פעם”.

“עכשיו אני שם את הדגש על השתלמויות למשטרה, לקציני בטיחות ונהגים. במיוחד לאור הסיפור של הובלת ביתנים שנופלים ומתהפכים בכבישים כי נהגים לא עוברים הכשרה מקצועית, בדיוק כמו שקורה עם המנופים ופועלי הבניין  –  זלזול בחיי אדם. נותנים לנהג לנסוע עם חמישים טון עם משאיות, מלמדים אותו נהיגה אבל לא מלמדים אותו כלום מעבר לנהיגה של הרכב. את הנושא הזה אני מוביל בשנים האחרונות והוא הורדת מספר תאונות הדרכים וזאת ע”י השתלמויות בנושאים של נהיגה נכונה, העמסה ובטיחות נושאים שהמדינה לא דאגה להם ועכשיו אנחנו לוקחים את זה כפרויקט לעשות הכשרה לנהגים האלה נהגי משאיות כבדות”.

תגובה
  1. ויניק אמר/ה

    מזל טוב על המינוי מחדש משפחת ויניק

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.