קבוצת הנשים של מכבי חיפה תשחק בגמר הפלייאוף נגד גליל עליון ותנסה להעפיל לראשונה בתולדותיה לליגת העל

קבוצת הנשים של מכבי חיפה (צילום: נועה נונו)

צירוף מקרים מדהים, המתמודדות בסדרת הגמר בליגה הלאומית לנשים (הטוב מ-3), יהיו הירוקות של מכבי חיפה מול קבוצת הנשים של גליל עליון, בדיוק כמו סדרת הגמר בליגה הלאומית של הגברים. המפגש הראשון יערך ביום חמישי הקרוב 23/05/2019 במגרש הביתי בחיפה. המאמן עומרי צירלין: “כבר לא יכול לחכות, קורא לקהל הביתי הנהדר שלנו להגיע ולדחוף”

עומרי צירלין - מאמן מכבי חיפה, (צילום: שיר רביב)
עומרי צירלין – מאמן מכבי חיפה, (צילום: שיר רביב)

ביום חמישי שעבר (16/05/2019), העפילה קבוצת הנשים של מכבי חיפה לגמר הפלייאוף, לאחר שגברה 73-68 על אס”א ירושלים בחוץ, במסגרת המשחק השני של חצי גמר פלייאוף הליגה הלאומית. בסיכום, ניצחה מכבי בסדרת חצי הגמר 2-0 והעפילה לסדרת הגמר. אתמול בערב (20/05/2019), גברה קבוצת הנשים של גליל עליון על גלבוע בתוצאה 53-39 וניצחה בסדרת חצי הגמר בתוצאה 2-1 בסך המשחקים ביניהן והיא זו שתפגוש את מכבי חיפה בגמר הפלייאוף שיקבע את העולה לליגת העל.

אין עוררין על כך שמכבי חיפה היא הקבוצה הטובה בליגה השנה כשלראייה, מאזנה בליגה הסדירה עמד על 25 ניצחונות מול הפסד אחד (שהוא אגב, לקבוצתה של גליל עליון), כשלא פעם, מכבי מביסה את יריבותיה בהפרש גדול. למרות זאת, הירוקות לא מתכוונות להגיע שאננות למשחק מול גליל עליון ויעלו על הפרקט במטרה להמשיך את העונה הפנטסטית שיש להם במטרה אחת- להעפיל לראשונה לליגת העל.

כאמור, המשחק הראשון יערך ביום חמישי הקרוב באולם הביתי של מכבי ברחוב הביכורים, המשחק השני בסדרה, יערך בחוץ בקיבוץ דפנה ביום שני (27/05/2019) ואם יהיה שיוויון בנצחונות בסך שני המשחקים, יערך משחק מכריע ביום חמישי (30/05/2019) בחיפה.

עומרי צירלין, מאמנה של מכבי חיפה, התראיין לחי פה לפני תחילת סדרת הגמר ביום חמישי הקרוב:


גליל עליון קבוצה מצוינת, ולראיה זו הקבוצה היחידה להן הפסדנו השנה בליגה. קבוצה עם המון ניסיון, שחקניות עם ותק רב בליגת העל ואף נבחרת ישראל. צפויה להיות סדרה קשה ופיזית מאד. אני מקווה מאד שהאולם שלנו יהיה מפוצץ ושהקהל שלנו יתן אווירה ביתית שתדחוף את הבנות קדימה. מאמין שהבנות מסוגלות לעשות את זה. עבורי זה גמר ראשון ברמת בוגרות, מתרגש אך יחד עם זאת בטוח בקבוצה שלי. כבר לא יכול לחכות שיתחיל
קבוצת הנשים של מכבי חיפה (צילום: נועה נונו)
קבוצת הנשים של מכבי חיפה (צילום: נועה נונו)

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.