הזמנה לבוקסרפינג בעמותת הלל – בנושא אלוהים • 7/3/19 • ההשתתפות חינם • פרטים והרשמה כאן

בוק-סרף בנושא “אלוהים” בשיתוף עם עמותת הלל, בהנחיית רז ספקטור, יתקיים ב‏‏יום חמישי, 7 במרץ 2019‏‏ ‏בין ‏‏20:00‏‏ – ‏‏23:00.

לכבוד צאת ספרה של תמרה אמיתי “אלוהים – מה זה בכלל?”, מזמינה עמותת הלל ליוצאים בשאלה סרף חגיגי שנושאו: “אלוהים”. תמרה, שתשתתף בסרף, תקרא מספר שירים מן הספר שנוקט עמדה ביקורתית כלפי המושג “אלוהים”, וכמו בסרף, אין לדעת מה יקריאו שאר המשתתפים ואילו הסכמות בנוגע לאלוהים, אם בכלל, יעלו ויצופו מתוך השיחה.

אם תרצו להשתתף במפגש, מוזמנים לסמן “משתתף/ת” או “גוינג” באיוונט זה. מנחה המפגש יחזור אליכם במסר פרטי. כ-3 ימים לפני הסרף תתפרסם רשימה עם שמות המשתתפים. הכניסה חופשית. כל משתתף נדרש להגיע עם טקסט בנושא “אלוהים”, אותו יקריא באירוע. אורך הטקסט עד 450 מילים


מקום האירוע: רח’ מעלות הנביאים 21, חיפה

מה זה “בוקסרפינג” ?

בוק סרפינג (BookSurfing) הוא אירוע חברתי-תרבותי, המפגיש בין אנשים המקריאים טקסטים ומשוחחים עליהם. בכל מפגש משתתפים עד עשרה אנשים. מרבית המפגשים מתרחשים בבתים פרטיים, וחלקם בבתי קפה, בחנויות ספרים, בספריות, במוסדות דיור מוגן, בבתי מלון ועוד. הרעיון צמח בישראל ביוני 2013, ומאז התפשט למדינות נוספות ובהן: קנדה, אוסטרליה, ארצות הברית, מקסיקו, אנגליה, אלבניה ועוד. בשנת 2018, התקיימו אלפי מפגשים, הנקראים גם “סרפים”, בהנחיית מאות מנחים ובהשתתפות אלפי אנשים, במאות מיקומים ובעשרות ערים בישראל ובחו”ל.

"אלוהים – מה זה בכלל?" - תמרה אמיתי
“אלוהים – מה זה בכלל?” – תמרה אמיתי

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.