שנה מושלמת: מכבי XT חיפה בכדורעף מעפילה לגמר גביע המדינה בפעם השישית ברציפות

המעופפות הירוקות מחזיקות בשיא של יותר משנה ללא הפסד. אתמול (שישי, 1/2/2019) המשיכו החיפאיות במגמת הניצחונות בחצי גמר הגביע ויפגשו בגמר את היריבה המושבעת הפועל כפ"ס.

מכבי XT חיפה בכדורעף:

פיתחו את היומנים!  ביום ב’ הבא (11/2/2019) באולם מטרווסט ברעננה, תתמודד קבוצת הנשים של מכבי XT חיפה, בגמר גביע המדינה, בפעם השישית ברציפות מול הפועל כפ”ס. מכבי XT חיפה בכדורעף היא אחת הקבוצות היותר יציבות בעיר חיפה, השולטת בליגת העל בכדורעף נשים, ממשיכה ביכולת הנהדרת שלה ואתמול בחצי גמר גביע המדינה, ניצחה את קבוצת ק.ק. ת”א 3-0 במערכות.

המשחק נגד ק.ק. ת”א התנהל ברמה גבוהה מאוד, למרות שהיו רגעים מותחים לפרקים, הירוקות ידעו מתי לתת גז ולנצח את כל אחת מהמערכות במשחק ששודר גם בטלויזיה. הצטיינו במשחק לוגאן תום, פולינה מליק ויוליה אנדרושקו, שבלטה עם הנחתות נהדרות.

בגמר הגביע, תפגוש מכבי XT חיפה, בפעם השלישית ברציפות, את הפועל כפ”ס, במשחק שייערך באולם מטרווסט ברעננה, אותו אולם בו זכו הירוקות בגמר הגביע לפני שנתיים ואותו מקום בו נדקרו אוהדים חיפאים על ידי אוהדי קבוצת מכבי ת”א בכדורגל, בקטטה מכוערת שהתפחתה מחוץ לאולם בסיום המשחק. הסגל של המאמן גיא שמאי עבר מספר שינויים העונה – פציעות, עזיבות, קאמבק של שחקניות ומה לא, אך עדיין, הקבוצה שומרת על פורמה נהדרת וממשיכה לנצח בכל משחק כשגם בליגה לא נראית קבוצה שממש מאיימת על הירוקות שבדרך לאליפות שנייה ברציפות.

חיים קסל – יו”ר מכבי חיפה בכדורעף נשים בריאיון לבן סער
מנהל הקבוצה, חיים קסל, מסר בתגובה לחי פה על ההעפלה לגמר שישי ברציפות ועל שנה ללא הפסדים:

מכבי חיפה כדורעף, גאה לייצג את הספורט בחיפה ברמה הגבוהה ביותר, לחזור שנה שישית רצופה לגמר זה הישג מדהים ואנחנו רעבים מאוד לחזור עם הגביע לחיפה.
השמחה גדולה מאוד כאשר אנחנו מצליחים להגיע לתוצאות טובות עם הרבה שחקניות צעירות מאוד בהרכב, למרות העונה המושלמת עד היום, אנחנו יודעים שמה שזוכרים בספורט זה התארים ולכן עובדים קשה כל הזמן כדי להצליח. אני מזמין את כל אוהדי מכבי חיפה להגיע ולעזור לנו להביא את הגביע לחיפה ולתת לנו כמו תמיד הרגשה ביתית למרות שהמשחק ברעננה.

 

מכבי XT חיפה (צילום: ראובן כהן)
מכבי XT חיפה (צילום: ראובן כהן)
מכבי XT חיפה (צילום: ראובן כהן)
מכבי XT חיפה (צילום: ראובן כהן)
הגיבו כאן לכתבה

תודה על המשוב. לאן תרצו להמשיך מכאן?

  1. להגיב לכתבה
  2. לדף הבית של חי פה
  3. למדור ספורט בחיפה
  4. סגור והמשך בכתבה זו