מטה מחוז חיפה של מפלגת העבודה נפתח בישיבה חגיגית • הבחירות לכנסת בחיפה

המטה החדש ימוקם בשדרות הנשיא במרכז הכרמל. מנהלת מטה מחוז חיפה נעמה לזימי: פתחנו בשמחה רבה את קמפיין הבחירות הכלליות החיפאי ואנחנו נעבוד קשה ונצליח

סיעת העבודה בחיפה ערכה היום ישיבת מטה ראשונה במטה החדש בשדרות הנשיא 131 במרכז הכרמל. מפלגת העבודה היא המפלגה הראשונה שפתחה מטה בחירות חיפאי לקראת הבחירות לכנסת, אשר ייערכו בחודש אפריל 2019. חברת המועצה מטעם מפלגת העבודה נעמה לזימי תנהל את מטה מחוז חיפה.

פתיחת מטה מפלג העבודה בחיפה - הבחירות לכנסת (צילום: חי פה)
פתיחת מטה מפלג העבודה בחיפה – הבחירות לכנסת (צילום: חי פה)

 

בסיום הישיבה הראשונה אמרה לזימי לחי פה:

“היה מפגש מרגש ומלא באנרגיות. פתחנו בשמחה רבה את קמפיין הבחירות הכלליות החיפאי. יש כבר שלושה רכזים, כמה מנהלי מטות מגזריים וגיאוגרפיים במחוז. ביום חמישי נהיה בכנס ביגור עם אבי גבאי ונצא למבצע שטח בארבעה מוקדים במחוז ביום שישי הקרוב.
אנחנו מתחילים מבצעי שטח קבועים, קמפיין טלפונים, דיגיטל ואירועים. מצופה לנו קמפיין עשיר ומלא”.

נעמה לזימי (צילום: ירון כרמי)
נעמה לזימי (צילום: ירון כרמי)

במפגש נכחו גם יו”ר נעמת במרחב חיפה לשעבר יהודית זוסמנוביץ, עו”ד נוי ברינט, מרון חריש, ניר שובר, מיקי רודה ואחרים.

יש לציין כי בבחירות המוניצפליות, מפלגת העבודה חילקה את תמיכתה בין סיעתה של ראש העיר עינת קליש רותם, חיים בחיפה, ובין סיעתו של המתמודד לראשות העיר וחבר מפלגה ותיק מאוד ישראל סביון. בסופו של דבר, לזימי מונתה לחברת מועצה כחלק מסיעתה של קליש רותם ואליו סביון מצא את עצמו מחוץ למועצת העיר לאחר קדנציות רבות. מובן, שעל מנת לקדם את קמפיין מפלגת העבודה במחוז חיפה, יצטרכו כל הפעילים לפעול בשיתוף פעולה.

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.