ירוקות מושלמות! מכבי XT חיפה בכדורעף מנצחת את הפועל כפ"ס במשחק העונה

הירוקות של חיפה עם בכורה מחודשת של טום לוגאן, ניצחו את הטוענת לכתר 3:0 במערכות (25:20, 25:20 25:17) ומסיימות את הסיבוב הראשון בצורה פנטסטית כשהן מנצחות בכל 8 המשחקים.

בלתי ניתנות לעצירה: הבנות של מכבי XT חיפה, נתנו גם הפעם (שישי, 07/12/2018) הצגה מול לא פחות ולא יותר, הטוענת לכתר והיריבה הלגיטימית שלהן בעונות האחרונות, הפועל כפ"ס, במגרשה הביתי.

המארחות מהשרון לא באו להתבטל ונתנו פייט, אך בסופו של דבר היו אלה הירוקות מהכרמל שהוכיחו עליונות ברגעים המכריעים. הובילו את מכבי: טום לוגאן (19 נק'), שעשתה קאמבק נהדר בקדנציה השנייה שלה בקבוצה ופולינה מליק (18 נק'). הברזילאית אריקה "קיקי" קוימברה, שיחקה היום למרות שעלתה עם פציעה בשריר התאומים ויהיה מעניין לראות אותה חוזרת לשתף פעולה עם לוגאן, לאחר ששיחקו ביחד לפני יותר מעשור בברזיל.

גיא שמאי התראיין לחי פה בסיום המשחק ודיבר על התרשמותו מהתוצאה ועל הבכורה המחודשת של לוגאן:

אמנם התוצאה הסופית הראתה על הלוח 3-0, אבל המשחק היה לא פשוט בכלל, אני שמח מאוד שהצלחנו להוציא לפועל את תוכנית המשחק שלנו שעבדה בצורה טובה מאוד. לוגאן היא ספורטאית – על ומקצוענית ברמות אחרות. היא שחקה טוב מאוד היום, אבל מלבדה הקבוצה כולה שיחקה טוב מאוד היום. ברור שהחיבור של לוגאן עם הקבוצה עוד ילך וישתפר ככל שהזמן יעבור.


מכביXT מסיימת את הסיבוב כשהיא במקום הראשון עם 8 ניצחונות ובלי הפסד ובשבוע הבא, תתחיל את משחקיה בבית העליון של הליגה, הגרלת המשחקים תערך בימים הקרובים.

מכבי XT חיפה חוגגת ניצחון מרשים במחזור הפתיחה (צילום: חגית אברהם)
מכבי XT חיפה (צילום: חגית אברהם)
המאמן גיא שמאי. (צילום: אלבום אישי)
המאמן גיא שמאי. (צילום: אלבום אישי)
קיקי ולוגאן. חוזרות לשחק ביחד אחרי יותר מעשור (צילום: אלבום אישי)
קיקי ולוגאן. חוזרות לשחק ביחד אחרי יותר מעשור (צילום: אלבום אישי)

 

לא ניתן להגיב