עציוני וצ’יזיק במפגש על עתיד הספורט בחיפה

דורון מנצ'ל, דוד עציוני ואיתמר צ'יזיק בעת המפגש בנושא הספורט בחיפה - 18/8/2018 (צילום: בן סער)

הערב (19/08/18), נערך במלון “גארדן” בחיפה מפגש של המתמודד לראשות העיר דוד עציוני, תחת השם “הספורט בחיפה לאן?”. במפגש נכחו שחקני עבר של מכבי והפועל חיפה כגון יוחנן וולך, עודד בלוש, אריה ברזילי ועוד. בתחילת המפגש, הציג עו”ד דוד עציוני את עצמו ואת משנתו ואז נתן את הבמה לאיתמר צ’יזיק, מנכ”ל מכבי חיפה ואתו”ס לשעבר. צ’יזיק דיבר על המצב העגום של העיר כשלטענתו, על פי סקרים מהימנים, חיפה נמצאת בתחתית הרשימה כמעט בכל פרמטר אפשרי, כמו גם בספורט.

צ’יזיק הציג את החזון שלו לגבי עידוד הספורט מגיל צעיר ושילוב של כל ילד וילדה בתכנית ספורטיבית, כפי שכבר פרסמנו בראיון אישי איתו בחי פה בחודש שעברבנוסף, דיבר צ’יזיק על המחדל בו ילדים וגם תושבים, נאלצים לשחק משחקי כדור בחושך או לעבור לשכונות אחרות, כיוון שבמגרש הביתי שלהם אין תאורה או אפשרות לשחק בשעות החשיכה. הוא הצהיר שבכוונתו לשנות זאת כשייבחר ושבכל שכונה יהיה מגרש עם תאורה. כמו כן, התייחס צ’יזיק לבעיה החמורה של מחסור בשבילי האופניים בעיר חיפה, כשברקע מרחף מותה הטרגי של נועה חייט ז”ל, שנהרגה על אופניה בשבוע שעבר, בעת שירדה בכביש פרויד, לאימון ריצה ברחבת אצטדיון “סמי עופר”.

צ’יזיק:

שוחחתי עם מספר אדריכלים לגבי מסלולי אפניים אופציונליים בחיפה הן באזור “סמי עופר” והן על הכרמל וההר, הדבר ישים ואפשרי, מבחינתי היה צריך גם ליצור מסלול לרכבי אפניים במנהרות הכרמל”.

 

דוד עציוני הוסיף:

“ניתן לעשות זאת בטווח המיידי בכפוף לתקציבים שאנו נקבל מהממשלה”.

עציוני הציג במפגש חלק מהצוות שלו לבחירות הקרובות שכלל את דוקטור דורון מנצ’ל, (אחיו של שחקן העבר של מכבי חיפה אברהם מנצ’ל), ואת שי קרן, לו יש עבר והווה עשיר בתחום החינוך.

צ’יזיק. “נקים שבילי אפניים מוסדרים” (צילום: בן סער)


(צילום: בן סער)

 

מימין לשמאל: מנצ’ל, עציוני וצ’יזיק (צילום: בן סער)

 

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.