איתמר צ’יזיק: “יהב עושה טעות קשה כשהוא רץ לבחירות בפעם הרביעית”

איתמר צ'יזיק מצטרף לרשימה של עו"ד דוד עציוני לראשות העיר

איתמר ציזיק צילום ויקפדיה
תאטרון חיפה – רחב

איתמר צ’יזיק,  מנכ”ל מכבי חיפה בכדורגל לשעבר הודיע היום (ג’) על הצטרפותו לרשימה של עו”ד דוד עציוני, במסיבת עיתונאים משותפת שהתקיימה בגארדן הוטל בחיפה.

| אודות איתמר צ’יזיק

צ’יזיק, אל”מ במילואים, ששירת בחיל המודיעין במשך 27 שנה, וכיהן כמנכ”ל א.ת.ו.ס “אמנות, תרבות וספורט” בחיפה 12 שנה ובשנים 2002 עד 2016 שימש כמנכ”ל מכבי חיפה בכדורגל, היה ועדיין חבר בוועדות של ה־ECA  ארגון המועדונים הגדולים באירופה ומי שהיה פעיל בפרויקט הקמת אצטדיון עופר, הודיע במסיבת העיתונאים על החלטתו להיות שותף בעשייה למען העיר חיפה ותושביה וכי במהלך השנה האחרונה סקר את העיר חיפה בכל ההיבטים, אנשים, כלכלה, תעשייה מסחר וחינוך. הלך לכל הרבדים וחקר אותם כדי ללמוד את העיר. אם כי לדבריו הוא רחוק מלדעת הכל ולהכיר את הכל.

| מצטרף לעציוני

אחרי התייעצות עם בני משפחתו הוא שלל את ההתמודדות לראשות העיר וזאת לבקשת אשתו שרוצה אותו גם לצידה ולצד המשפחה אחרי שנתן מעצמו 50 שנה למען המדינה בתחומים שונים. אבל סוכם כי הוא אכן יכול להיות שותף בעשייה החדשה למען העיר וזאת בזכות הניסיון שלו במיוחד בכל מה שקשור בתחום החינוך, התרבות והספורט והחליט להצטרף לרשימה של עו”ד דוד עציוני, שהנו הראוי מבין שאר המועמדים שגם מהם קיבל פניות להצטרפות ותמיכה, לדבריו.

מכבי חיפה – הרשמה לחוגים – רחב
איתמר צ’יזיק (צילום – סמר עודה)

| לדברי צ’יזיק:

“נפגשתי עם הרבה מועמדים ובסוף בחרתי בדוד עציוני, אחרי ששקלתי וחקרתי ובדקתי את עצמי עוד פעם ועוד פעם.  כל המועמדים כולם בצורה כזו אחרת נגועים בעיר ואני מאמין שהעיר חיפה צריכה משהו צעיר, משהו חדש עם הרבה מעוף ורוח, כמו עציוני שהוא בחור עם כריזמה, בטוח ,מקשיב ומוכן ללמוד ולהקשיב לאחרים וגם יודע לדפוק על השולחן כשצריך ולומר את דעתו ומכיר לא מעט פרמטרים”.

| על יונה יהב אמר צ’יזיק:

“אני ויהב נולדנו גדלנו באותו רחוב בעיר. אחרי 15 שנה העיר רוצה משהו  חדש ואני מקווה שיונה יהב, ישכיל ויקבל החלטה לא לרוץ לראשות העיר ולקחת את עציוני תחת חסותו וילמד אותו את נבכי העיר. אני חושב שיונה עושה טעות קשה שהוא רץ לבחירות בפעם הרביעית”.

| על המועמדת לראשות העיר עינת קליש אמר:

“עינת קליש הורשעה בעבירות על חוק התכנון והבניה אבל זאת לא הסיבה שלא הצטרפתי לרשימה שלה. פשוט מי שהורשע בתחום עיסוקו ותחום עבודתו לא יכול לשרת את הציבור”.

כמנכ”ל מכבי חיפה לשעבר לא היה יכול שלא להתייחס למשחק בין מכבי חיפה לבין הפועל חיפה אתמול,  ואמר כי מה שקרה למכבי חיפה מצער מאוד אך בירך את הפועל חיפה על הניצחון ועל השנה המוצלחת שלה וציין שכולנו כחיפאים מקווים שיביאו את הגביע לחיפה.

| צ’יזיק סיכם:

“אני בא לשרת את עציוני כראש עיר יש לי הרבה אנרגיות ובמידה וייבחר אני אתעסק בתחומי תרבות חינוך וספורט. בשאר הדברים נמצא אנשים מתאימים”. והדגיש כי הוא בעד חוק המגביל את הקדנציות לשתניים וכי הוא בא לעשייה ופוליטיקה לא מעניינת אותו”.

| עציוני לצ’יזיק:

“אני גאה ובטוח שהניסיון של איתמר והיכולות שלו וכל מה שהוא מביא איתו והביא לעיר הזאת יתבטא באופן מושלם כשנכבוש את ראשות העיר. הוא דמות יותר מוכרת ממני, ומה שהוא עשה לעיר הזאת ותרם זה יותר מרוב המועמדים שרצים לראשות העיר. אני רוצה להזכיר יושב לידינו גיבור ישראל מה שהוא נתן אף אחד לא נתן, הוא נתן חלק פיזי ממנו בשביל המדינה אז ברור שמי שנותן חלק ממנו למדינה יכול לתת המון לחיפה. אני מרגיש אב גאה שאתה איתנו ובטוח ביכולות שלך ובתרומה שלך ואנחנו על דרך הזהב זה רגע היסטורי מבחינת חיפה”.

צ’יזיק ועציוני הודיעו במשותף כי אף פוליטיקאי לא עומד מאחורי המפלגה שלהם.

 

איתמר צ’יזיק ודוד עציוני (צילום – סמר עודה)

 

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...