קבוצת האוהדים החיפאית קיבלה פרס בבית הנשיא | הפועל רובי שפירא

(קרדיט: עמוד הפייסבוק הרשמי, הפועל "רובי שפירא")
תאטרון חיפה – רחב

ביום ראשון (05/08/2018), התקיים בבית הנשיא בירושלים, טקס חלוקת ״מגן הכבוד״ לשנת 2018. מועדון הכדורגל הפועל “רובי שפירא” ופרויקט הדגל שלו “קידום דרך הרגליים”, זכו בפרס מגן נשיא המדינה בקטגוריית המיזם הייחודי: ״מיזם הדור הבא״ מידי נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין.

את העמותה ייצגו: נשיאת הכבוד – רחל שפירא, אלמנתו של רובי ז”ל ואבי קאופמן כנציג הועד המנהל. במשך 5 שנות קיומו של מועדון האוהדים, יש שימת דגש על המעורבות הקהילתית של העמותה ומחלקת הנוער, בייחוד בקרב קהילות הזקוקות לתמיכה, תוך כדי הקניית ערכים באמצעות ספורט והחיבור לקבוצה. העונה, צפוי לגדול התקצוב לפרויקט, הכולל כבר היום מעל 350 ילדים ב-16 בתי ספר.

אונ’ חיפה – לימודי חוץ – רחב

אודות הפרויקט “קידום דרך הרגליים”

ב”קידום דרך הרגליים”, מקימים קבוצות כדורגל ערכיות בפריפריה החברתית במטרופולין חיפה.

מה זה אומר?

כל קבוצה, מקבלת 4 מפגשים שבועיים מיד אחרי שעות הלימודים, בתוך בית הספר עצמו, 2 אימוני כדורגל מקצועיים, ובנוסף, 2 מרכזי העשרה עם עזרה בשיעורי בית ותכנים חינוכיים. בנוסף הילדים יוצאים לטורנירי כדורגל על מגרש דשא בכל האזור.

רכז פעילות הפרויקט, איתמר אלי, אשר מדריך ומלווה את הילדים כבר מספר שנים, התראיין לחי פה וסיפר על חשיבות הפרויקט והחוויה בבית הנשיא:

החשיבות לדעתנו עצומה,המטרה היא שילדים יוכלו לשחק כדורגל כשווים, כשלכל ילד תהיה את האפשרות לחלום, ואת היכולת להגשים ושילדים מהאזור שחיים כאן ביחד, יפגשו ויכירו אחד את השני ויחשפו לאנשים בצורה נעימה כמו בכדורגל. ההרגשה לקבל את הפרס הזה בבית הנשיא הייתה נהדרת, כמו בריצת מרתון, לקבל בקבוק מים בצד הדרך. אנחנו כל הזמן בתהליך וזה מחזק מאד להמשך הדרך לדעת שיש אימפקט לעשייה, שאנשים רואים אותה ואומרים – אתם עושים משהו טוב, תמשיכו.

אבי קאופמן, ממקימי קבוצת האוהדים, נציג הועד המנהל ומי שכיהן כמנכ”ל הפועל חיפה בתקופתו של רובי שפירא ז”ל:

הפרויקט הזה הוא פרויקט של אהבה ונתינה ללא תנאי לקהילה, גאווה אמיתית של קבוצת האוהדים וכאן מגיע שאפו גדול לאיתמר אלי, שמרכז את הפרויקט בהצלחה ובמסירות. קבלת הפרס בבית הנשיא הייתה מאוד מרגשת ובמיוחד לי בתור מי שהיה קרוב לרובי ז”ל יותר מכל אחד במועדון הפועל חיפה, רובי היה איש שאהב לתת ולעשות בשביל הזולת, כך שהפרויקט הזה הוא חלק מאבני הדרך שהשאיר לנו ומורשת לעתיד.

(צילום: אלעד נבו)

 

(צילום: אלעד נבו)

 

(צילום: אלעד נבו)
(צילום: אלעד נבו)
(קרדיט: הפועל “רובי שפירא” חיפה, עמוד הפייסבוק הרשמי)

 

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
תגובות
בטעינה...
מירית הנדסה – עתלית – רחב
מירית הנדסה – עתלית – רחב
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
הורדת האפליקציה איכות אוויר – איגוד ערים WB
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב

האקדמית גורדון – הרשמה – רחב