עו”ד גיל גולדרייך לראשות העיר חיפה: “אנחנו הולכים לעשות מהפכה”

עו"ד גיל גולדרייך - מועמד לראשות העיר (צילום - אלבום פרטי)
מירית הנדסה – עתלית – רחב
אנחנו הולכים לעשות מהפכה
כך אומר  עו”ד גיל גולדרייך, שהכריז על מועמדתו  לראשות עיריית חיפה. גולדרייך יעמוד בראש רשימה של  הנכים  והאוכלוסיות  המוחלשות בעיר חיפה.
עו”ד גיל גולדרייך, בעלים של משרד עורכי דין, המתמחה בנזקי גוף וזכויות נכים ופעיל חברתי מזה שנים רבות, נחשב לאופוזיציה חזקה וקולנית לראש העיר יונה יהב. את ההכרזה הוא עשה בכנס שהשתתפו בו קרוב ל-200 תושבים וראשי ארגוני נכים מכל הארץ.
צילום דודי מיבלום

גולדרייך, המועמד הטרי, מסר לחי פה: “אנו עומדים היום בתחילתה של מהפכה חברתית שבה הנכים והאוכלוסיות המוחלשות בעיר חיפה לוקחים את גורלם בידם ומקבוצות אנשים, שתמיד עמדו כעניים בפתח וביקשו מהעירייה את ליטרת הבשר שלהם, אנו פותחים היום במהלך שבסיומו בעוד 5 חודשים הנכים יקבעו את סדר היום הציבורי  ולרבות את הקצאת המשאבים בכל הקשור לענייני הרווחה בעיר חיפה”.

משתלות יגור – רחב
בעקבות ההובלה שלו וניהול המשא ומתן מול משרד האוצר במאבק למען העלאת קיצבאות הנכים זוכה גולדרייך לתמיכה רחבה מאוד מצדם של ארגוני הנכים מכל רחבי הארץ.

לשאלה חי פה האם הוא לא חושב שאדם שאין לו ניסיון פוליטי ושמעולם לא התמודד בבחירות יכול להצליח בבחירות הקרובות, משיב גולדרייך:

“אני מעורב בחיים הפוליטיים הרבה מאוד שנים ויש לי ניסיון בהפעלת מטות והנעת מצביעים לקלפי שזה הדבר החשוב ביותר. אני הצבתי לעצמי מטרה שיונה יהב לא יהיה ראש העיר הבא של חיפה ואני אדאג, גם לאחר שאבחר, להוציא לאור את כל מעלליו של יונה יהב, עוזריו והמשת”פים שלו כדי שהעיר תהיה נקייה והם ישבו מאחורי סורג ובריח”.

גיל גולדרייך מפגין ביציאה מכנס עסקים בנמל חיפה (צילום – ירון כרמי)

גיל גולדרייך בכנסת – מאבק הנכים (צילום – אביהו האן)

 

 

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הגב לכתבה

אורח: כתובת האימייל שלך לא תפורסם • ניתן להירשם לאתר כאן למעלה ואז התגובה מאושרת באופן מיידי.

מירית הנדסה – עתלית – רחב
תאטרון חיפה – רחב
שוש קולין לימוד אנגלית מונפש 750 על 90
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB
האקדמית גורדון – הרשמה – רחב
קניון שער הצפון – מתחלף – רחב
הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB

הרב יהוד גינזבורג אתך המעגלי החיים – WB