ניצחון לשמשון עידו בבחירות בליכוד: יעמוד בראש הרשימה למועצת העיר

סגן ראש העיר שמשון עידו גבר על יניב בן שושן ויעמוד בראש רשימת הליכוד בבחירות המוניציפאליות בעוד חצי שנה. עידו: "עכשיו מוטלת עלינו האחריות לאחד את השורות ולהוביל את הליכוד בחיפה למקומו הראוי והאמיתי".

האוניברסיטה הפתוחה – רחב

131 חברי מועצת סניף הליכוד בחרו בסגן ראש העיר, שמשון עידו, להמשיך ולעמוד בראש רשימת הליכוד למועצת העיר, גם בבחירות המוניציפליות הבאות, בעוד כחצי שנה.

מול שמשון עידו התמודד יניב בן שושן.  שמשון עידו מכהן כסגן ראש עיר וכיו”ר חברת יפה נוף. עידו הוא יליד העיר, חבר מרכז הליכוד משנת 1982 ובמשך 30 שנה עסק  בנושא התחבורה במגזר הפרטי והיה יו”ר ארגון מורי הנהיגה בארץ.

בראיונות לקראת הבחירות אמר שמשון עידו שאם ינצח בבחירות ויעמוד שוב בראש הרשימה, הוא מקווה  להגדיל בצורה משמעותית את מספר חברי המועצה מטעם הליכוד. לדבריו של עידו, הצלחה בבחירות באוקטובר 2018 תהיה אם הליכוד יצליח לזכות ב – 4-5 מושבים במועצת העיר חיפה. במידה שיצליח, יוכלו אנשי הליכוד לקדם את האג’נדות של הסיעה ובמקביל להצעיד את העיר קדימה.

 

יניב בן שושן היה בעבר יו”ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה וחבר מועצת העיר. בן שושן טען כי הגיע הזמן להנהגה חדשה לליכוד בחיפה על מנת שהסיעה תשפיע יותר על הנעשה בעיר. ברשימתו של בן שושן התמודדו גם חבר המרכז ומועצת הסניף אבי ג’מאל, עו”ד אושר טקאטש וברכה שבירו. בן שושן היה סבור גם שהגיע השעה להתמודדות של איש ליכוד על ראשות העיר.

מירית הנדסה – עתלית – רחב

יניב בן שושן פקד בשנים האחרונות חברי ליכוד רבים מאוד, שקיוו שיוכלו להצביע לטובת המועמד, שינהיג את הליכוד בעיר. בפועל, בן שושן לא הצליח לשנות את ההחלטה, שמי שבוחר את רשימת הסיעה למועצת העיר הם רק חברי מועצת הליכוד (131 אנשים) ולא כלל המתפקדים (פריימריז פתוחים). בן שושן ותומכיו סברו שהליכוד בחיפה צריך להיות הרבה יותר בולט ומשפיע, ויש צורך בהובלה אחרת לסיעה על מנת שזה יקרה.

שמשון עידו כתב בדף האישי שלו בפייסבוק, מספר שעות לאחר שהתבררו תוצאות הבחירות, שהוא מודה למצביעים ועכשיו בכוונתו לאחד את השורות תחת הנהגתו:

“לאחר כמה שעות של התאוששות מהבחירות הפנימיות לרשימת הליכוד למועצת העיר בחיפה וקצת מהשפעת שפקדה אותי, אני מבקש להודות לכל חבריי למועצת הסניף שהגיעו (100% הצבעה) וקיימו את ההליך הדמוקרטי ובחרו את רשימת הליכוד בראשותי למועצת העיר בבחירות לרשויות מקומיות שיתקיימו ב30.10.2018 . עכשיו מוטלת עלינו האחריות לאחד את השורות ולהוביל את הליכוד בחיפה למקומו הראוי והאמיתי. אני קורא מכאן לכל מי שהליכוד חשוב לו להצטרף אלינו ויחד נחזק את הליכוד בחיפה ונוביל אותו להישגים חדשים ונוספים לטובת תושבי חיפה ולרווחתם!”

יד עזר לחבר – רחב
תגובות
בטעינה...