יו”ר חברת יפה נוף הנכנס: “מקווה שאצליח להטביע את חותמי במשמרת שלי”

סגן ראש עיריית חיפה וחבר מועצת העיר שמשון עידו, נבחר השבוע ליו"ר חברת יפה נוף. הנושאים שבכוונתו לקדם, הנגשה והפחתת עומסי התנועה באמצעות פרויקטים חיוניים. עידו: "מקווה שאצליח להטביע את חותמי במשמרת שלי".

שמשון עידו, יליד העיר חיפה ותושב העיר בן 61, נשוי, אב לשניים וסבא לחמישה נכדים, מונה השבוע ליו”ר חברת יפה נוף. שמשון, חבר מרכז הליכוד משנת 1982,  חבר מועצת העיר חיפה קדנציה שניה וסגן ראש העיר מזה שנה מגיע לתפקיד יו”ר חברת יפה נוף, החברה שאחראית על פרויקטים גדולים ומשמעותיים בעיר, עם רקע עשיר בנושא התחבורה. שמשון, למד תחבורה באוניברסיטה, מחזיק את תיק התחבורה ובטיחות בדרכים בעירייה ועסק במשך 30 שנה בנושא התחבורה במגזר הפרטי והיה יו”ר ארגון מורי הנהיגה בארץ.

בראיון ראשון לחי פה לפני כניסתו לישיבת הדריקטוריון הראשונה אומר שמשון על המינוי: “ההרגשה היא טובה. אני בא מתחום התחבורה ולי זה היה חשוב במיוחד לזכות בתפקיד, כי זה קשור בתחום שלי ואני מקווה שאצליח להטביע את חותמי במשמרת שלי”.

מה הפרויקטים שבכוונתך לקדם ומה יהיה על סדר היום?

יש הרבה פרויקטים. אני רוצה לשפר נושא הנגישות והתחבורה בעיר, במיוחד כי יש הרבה לחצי ועומסי תנועה. הרבה כלי רכב נכנסים לכבישים ועומסי התנועה רק גדלים ואני רוצה שנגיע למצב שאנחנו נותנים מענה בנושא הזה.

הפרויקטים שעל הפרק הוא פרויקט הרכבל שיצא לדרך וצפוי להסתיים תוך שלוש שנים, פרויקט שיתן מענה ופתרון לבעית עומסי התנועה. בנוסף קידום מסלולי המטרונית ברכס הכרמל והשלמתו לכיוון טירת כרמל.

אני אהיה יו”ר מעורב

רק נכנסתי לחברה, והיום יש ישיבת דריקטוריון ראשונה שלי. אני אכנס, אלמד את החברה. אני מתכוון להיות יו”ר מעורב, ונעלה אותה על פסים יותר טובים למרות שהחברה היא חברה טובה אבל יש ציפיות גדולות להעצים אותה
הגיבו כאן לכתבה