שרית גולן שטיינברג תתמודד ברשימה עצמאית למועצת העיר חיפה באוקטובר 2018

גולן שטיינברג ממתינה לראות האם יעקב בורובסקי יודיע על התמודדות לראשות העיר. בקרוב תציג את חברי סיעתה

חברת המועצה, עו”ד שרית גולן שטיינברג, הודיעה היום כי היא תתמודד למועצת העיר בראש סיעה עצמאית שתיקרא “חיפה בשבילנו”. בשבועות הקרובים היא תודיע מי יהיו הנציגים הנוספים ברשימה. בבחירות הקודמות, שרית גולן הייתה ברשימת “מהפך בחיפה”, בראשותו של יעקב בורובסקי. עם פרישתם של בורובסקי ושלומי כהן ממועצת העיר, תפסו גולן ויעקב פיינגולד את מקודם במועצת העיר. שרית גולן היא חברת מועצה פעילה מאד בשטח וניתן לראותה עומדת לצד התושבים במגוון נושאים העומדים על סדר היום בחיפה.

“דבר אחד בטוח לגבי המועמדים הנוספים”, אמרה היום שרית גולן שטיינברג לחי פה, “מדובר בתושבים, שבאים לעבוד לטובת התושבים. אנחנו נמשיך את מה שהסיעה של יעקב בורובסקי ושלי, ‘מהפך בחיפה’ עשתה במועצת העיר הזו. אנחנו נמשיך את המאבקים בוועדה המקומית ונפעל על מנת שיאושרו תכניות, שמקדמות את האינטרסים של התושבים ולא של הקבלנים. אני אמשיך לפעול על מנת לפקח על הבנייה ולא לאפשר פגיעה בתושבים במהלך בנייה כמו שאני עושה גם היום”.

לגבי ראשות העיר, גולן שטיינברג ממתינה להודעתו של בורובסקי האם הוא מתכוון להציג שוב את מועמדותו לראשות העיר. “ייתכן, שאני אודיע במי אני תומכת לראשות העיר. אני גם לא פוסלת אפשרות, שכל אחד מהפעילים שלנו יבחר לראשות העיר באחד המתמודדים לראשות העיר: אביהו האן, יונה יהב או דוד עציוני”.

שרית גולן שטיינברג התלבטה האם להתמודד למועצת העיר, ובסופו של הדבר החליטה להתמודד. “חשוב להבין שחבר מועצה עובד בהתנדבות ומשלם מחיר אישי יקר. הזמן, שאנחנו מקדישים לעשייה הציבורית נגזל ממקום אחר, מהמשפחה ומהפרנסה, אבל אני מרגישה שאני חייבת לקדם את מה שחשוב לי ולהצעיד את העיר שלנו קדימה לטובת התושבים”.

מבחינתה של גולן שטיינברג, הצלחה תיחשב אם יהיו לה מספר חברי מועצה, שיאפשרו לה לקדם ולטפל בסוגיות הכי בוערות בעיניה בעיר.

גולן שטיינברג היא בת 44, נשואה ואימא ל-3 ילדים, תושבת כרמליה. היא עובדת כעורכת דין. היא גדלה בירושלים והגיעה לחיפה לפני למעלה מ-20 שנה.

הגיבו כאן לכתבה