אנגלית למבוגרים בחיפה | קבוצות קטנות – הנאה גדולה | שוש קולין

בואו בקבוצת חברים או לבד ותיהנו מחוג מהנה ומתגמל [מודעה]

 בית ספר לאנגלית של שוש קולין – מאז 1988

נפרדים מהפחד – שולטים באנגלית

 

למה אנגלית? כי אני יכול, כי אני רוצה, כי אני צריך

שוש קולין – לימוד אנגלית בחיפה

הצורך ללימוד אנגלית עולה בקרב אנשים בוגרים הן מסיבות של עליה באיכות החיים ובתוחלת החיים והן מסיבות מקצועיות של קידום והשתלבות בכפר הגלובלי.

שוש קולין, בעלים של "בית הספר לאנגלית של שוש קולין" אומרת:

"בשנים האחרונות אני מזהה עליה ניכרת בצורך של אנשים בוגרים בשיפור וליטוש יכולות האנגלית שלהם אם בעקבות ניצול שעות הפנאי לטיולים בעולם ואם בעקבות קידום בעבודה המחייב שליטה בשפה כדי לתקשר עם קולגות מהארץ ומחו"ל".

בבית הספר לאנגלית של שוש קולין ניתן ללמוד בכל הרמות, החל מרמת מתחילים המתחילה בהצגה עצמית ויכולת לנהל שיחת חולין וכלה במועדון קריאה של ספרות אנגלית יפה.

בקורס למתחילים ילמדו המשתתפים, בין היתר:

הצגה עצמית ומקצועית נכונה, הצגת המשפחה ובני המשפחה, לבקש ולקבל הכוונה למקומות ולאתרים,  תחביבים ותרבות פנאי, קניות מזון/ביגוד ועוד, שגרה יומית ותוכניות לעתיד.

שוש קולין:

"זה יפה לראות איך הביישנות של תחילת השנה מפנה את מקומה ככל שעובר הזמן לרב שיח קולח מלא התלהבות וצחוק. אני מאמינה שהצלחה בונה בטחון באופן הטוב ביותר וכשהמשתתפים אוספים הצלחה ועוד הצלחה זה מעלה את ביטחונם העצמי ואת הרצון שלהם להתבטא באנגלית יותר ויותר."

בקורס למתקדמים ילמדו המשתתפים, בין היתר: הצגה אישית מעמיקה הכוללת תחומי עניין/תחביבים כמו גם נושאים מקצועיים, שיחה על הבדלים תרבותיים בין עמים שונים, דיון על ספרות/קולנוע/עיתונות, השפעת התקדמות טכנולוגית על האנושות ועוד.

שוש קולין:

"הקורס למתקדמים מתאים לאנשים שתקשורת באנגלית היא חלק משמעותי בשגרת חייהם. אם לאנשים לפני רילוקיישן, אם לאנשים המטיילים לבדם בעולם ורוצים להעמיק ידע ואם לאנשים שבעקבות קידום נזקקים לאנגלית בשגרת עבודתם. צורת הלימוד גם פה תהיה דרך דיאלוגים ותירגול השפה באופן אקטיבי כי זו הדרך הטובה ביותר לשלוט בכל שפה".

מועדון הקריאה לספרות באנגלית מיועד לאוהבי קריאה המחפשים מקום לדיונים מעמיקים על ספרים וספרות אנגלית.

שוש קולין:

"במועדון הקריאה אנחנו מדברים באנגלית (כמובן) לא רק על תוכן הספר אלא גם על ניתוח התקופה בה הוא נכתב, איפיונים תרבותיים וכיצד הדברים באים לידי ביטוי גם בעולם של היום ובשגרת החיים שלנו. באמצעות הספרים אנחנו פותחים גם דילמות אישיות וחברתיות ודנים בהם ברוח הספר".

 

בכל הרמות מתקיימים המפגשים בקבוצות קטנות המאפשרות לכל אחד מהמשתתפים זמן ראוי לביטוי עצמי ככל שירצה ומייצרות קירבה אישית בין המשתתפים מה שתורם להצלחתם ולהשגת המטרות לשמם הגיעו.

לפרטים נוספים והרשמה: שוש קולין -052-3324117


אנגלית למבוגרים בחיפה, בית ספר לאנגלית של שוש קולין, קבוצות קטנות – הצלחה גדולה

לא ניתן להגיב