המרכז ללימודי אנגלית "שוש קולין" מרחיב את פעילותו בחיפה

שיטת הלן דורון ללימודי אנגלית ממשיכה להמציא את עצמה מחדש, ע"י יצירת ערכת לימוד חדשה כל שנה וע"י הפעלות מגוונות בנות זמננו במסגרת הלימוד.

שיטת הלן דורון המלומדת במרכז ללימודי אנגלית שוש קולין מוכיחה את עצמה ואת זה ניתן לראות כשפוגשים ילדים קטנים הלומדים במרכז ומצליחים לדבר אנגלית ברמה גבוהה מאוד, וכשפוגשים בוגרים שהצליחו להשתלב במסלולים שונים ומגוונים בחיים בזכות האנגלית אותה רכשו במרכז שוש קולין.

למידה במרכז הלימוד של שוש קולין בחיפה

מנהלת המרכז שוש קולין, סיפרה בראיון לחי פה על ייחודיות השיטה: "הפוקוס בלימודי אנגלית במרכז שלנו הוא קודם כל הדיבור, כי שפה היא דיבור וזה בדיוק התחום שחסר בכל מערכות החינוך לא מדברים אנגלית בזמן שיעור. כאן השיעור מתנהל אך ורק באנגלית בקבוצות קטנות המאפשרות לילדים ליהנות מיחס מאוד אישי ומותאם לצרכים שלהם ע"י פעילויות מגוונות משחק ודרמה. ברגע שילד /נער יודעים לדבר ומבינים את השפה לא צריך ללמד אותם דקדוק כדקדוק אלא כחלק מהשפה כי בשפת אם אתה לא חושב על הכלים של הדקדוק. זו גם הסיבה שהתלמידים שלנו נמצאים בכל המשלחות וגם כשיש חילופי משלחות התלמידים שלנו תמיד שם".
001-.JPG

מנהלת המרכז שוש קולין (צילום: סמר עודה)לימודי האנגלית במרכז שוש קולין בשיטת הלן דורון הקיימת מזה 30 שנה בארץ מיועדים לגילאי 2-18 הלימוד הוא חוויתי דרך משחק, דרך שירים ודרך מוזיקה. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות עד 8 תלמידים. לכל קבוצה ערכת לימוד משלה הכוללת 4 CD 1 DVD וחוברות עבודה.

כיום לומדים מעל 300 תלמידים באזור חיפה. והורים מוזמנים להגיע לאחד מסניפי המרכז להתרשמות ולשיעור הקדמה. סניף מרכז הכרמל – דוד פינסקי 5 / סניף המושבה הגרמנית – לוחמי הגטאות 26 וסניף דלית אל כרמל. בסניף לוחמי הגטאות קיימות קבוצות למגזר הערבי ובקרוב יפתחו קבוצות למגזר גם בסניף דוד פינסקי. יש לציין כי גם ילדים עם ליקויי למידה מוזמנים להצטרף וללמוד בכיתות רגילות אנגלית. בשיטת הלן דורון אין בחינות ואין ציונים העיקר לדבר את השפה.


למידע נוסף אודות לימוד אנגלית בשיטת הלן דורון בחיפה – מלאו פרטים כאן


לא ניתן להגיב