מרכז חדש: ללימודי אנגלית במתנס רמות בגין רחוב סורוקה בחיפה

מרכז הלימוד "שוש קולין" בחיפה המלמד אנגלית בשיטת הלן דורון מתפתח ומתרחב שוב ועכשיו במתנס רמות בגין רח" סורוקה בחיפה לגילאי 4 עד 6

הסניף החדש הנו שלוחה רביעית שהתווסף לסניפים הקיימים: דוד פינסקי בכרמל, לוחמי הגטאות במשובה הגרמנית ובדלית אל כרמל

02_-_הלן_דורון_חיפה_בניהולה_של_שוש_קולין_-_תמונת_נושא.jpg

יום פתוח יתקיים ביום רביעי 14.09.16


גילאי 4-5 משעה 16:45 עד שעה 17:30
גילאי 5-6 משעה 17:30 עד שעה 18:15

פרטים והרשמה במתנס:
יפה: 6214196 – 04
שוש קולין: 052-3324117

שיטת הלן דורון ללימודי אנגלית ממשיכה להמציא את עצמה מחדש, ע"י יצירת ערכת לימוד חדשה כל שנה וע"י הפעלות מגוונות בנות זמננו במסגרת הלימוד. שיטת הלן דורון המלומדת במרכז ללימודי אנגלית שוש קולין מוכיחה את עצמה ואת זה ניתן לראות כשפוגשים ילדים קטנים הלומדים במרכז ומצליחים לדבר אנגלית ברמה גבוהה מאוד, וכשפוגשים בוגרים שהצליחו להשתלב במסלולים שונים ומגוונים בחיים בזכות האנגלית אותה רכשו במרכז שוש קולין.

מנהלת המרכז שוש קולין: "הפוקוס בלימודי אנגלית במרכז שלנו הוא קודם כל הדיבור, כי שפה היא דיבור וזה בדיוק התחום שחסר בכל מערכות החינוך לא מדברים אנגלית בזמן שיעור. כאן השיעור מתנהל אך ורק באנגלית בקבוצות קטנות המאפשרות לילדים ליהנות מיחס מאוד אישי ומותאם לצרכים שלהם ע"י פעילויות מגוונות משחק ודרמה. ברגע שילד /נער יודעים לדבר ומבינים את השפה לא צריך ללמד אותם דקדוק כדקדוק אלא כחלק מהשפה כי בשפת אם אתה לא חושב על הכלים של הדקדוק. זו גם הסיבה שהתלמידים שלנו נמצאים בכל המשלחות וגם כשיש חילופי משלחות התלמידים שלנו תמיד שם".

לימודי האנגלית במרכז שוש קולין בשיטת הלן דורון הקיימת מזה 30 שנה בארץ מיועדים לגילאי 2-18 הלימוד הוא חוויתי דרך משחק, דרך שירים ודרך מוזיקה. הלימודים מתקיימים בקבוצות קטנות עד 8 תלמידים. לכל קבוצה ערכת לימוד משלה הכוללת 4 CD 1 DVD וחוברות עבודה.


למידע נוסף אודות לימוד אנגלית בשיטת הלן דורון בחיפה – מלאו פרטים כאן


לא ניתן להגיב